Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit csináljak a halaimmal ha...

Mit csináljak a halaimmal ha elutazunk? Szerintetek kibírnák 2 napig kaja nélkül?

Figyelt kérdés

2013. márc. 26. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán.
2013. márc. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oké remélem igazad lesz, nem akarom h elpusztuljanak
2013. márc. 26. 22:52
 3/7 _.-Akv-._ ***** válasza:
100%
Nekem most 3 napot bírtak ki. Meg amúgy 1 hétig is elvannak.
2013. márc. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kaja nélkül kibírják, baj akkor lehet, ha elromlik a fűtő, vagy valami miatt nem lesz áram, lecsapódik a biztosíték stb. A melegebb vizet kedvelő halak ebbe belepusztulhatnak.
2013. márc. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van olyan gyógyszeres kezelés ami alatt nem etetjük a halakat napokig. Nem fognak elpusztulni egy hétig is simán bírják, találnak azért táplálékot az akváriumban. A lényeg h legyen időkapcsolód, amivel szabályozhatod a világítást, és a szűrőd, fűtőd ne romoljon el.
2013. márc. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi túlélték :)
2013. ápr. 9. 19:56
 7/7 anonim válasza:
Attól függ mekkora testű halad van. És menyi vizben szállítod. Nekem Guppym volt 4 db, és beraktam őket 1 befőttes üvegbe. (Ne kérded miért :D ) 1 hét mulva megyek értük, és éltek igaz eléggé 'k'-ba voltak :D De éltek....
2013. ápr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!