Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit ajánlotok 54 literbe...

Mit ajánlotok 54 literbe betta mellé?

Figyelt kérdés

Most van benne egy betta, 2 xifo (vagy valami hasonló, de ezeknek nincs olyan kardszerű farkkinövésük), és 5 neon. Eredetileg 8 volt, de 3 meghalt. Tudom hiba volt bele venni ilyen halat, de senkinek nem tudnám odaadni, minden ismerősöm, aki halazik, annak vagy 54nél is kisebb, vagy nem abba a környezetbe való. Kidobni nem akarom, a boltban meg nem veszik vissza. Mit csináljak velük? Várjak amíg a többi is meghal? :| Vagy maradjanak benne? Dibjam ki? Na mindegy.. igen tudom hogy hiba volt, nem kell még 1x leírnotok.

Milyen halat vehetnék bele? Resun p-400l szűrő. Lehet veszek még egyet, nem tudom. A bettám egyik halat sem bántja, mindig csak bújkál. Szóval nyugis. Milyen halak mehetnek melléjük?


2013. márc. 29. 08:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Régebben már volt törpe páncélosharcsám, 4 db, de valamilyért kihaltak gyorsan. Mondjuk ahonnan hoztamm kb. 40 litereshen volt, vagy 4 féle hallal. Kb 20-an biztos voltak abban az akváriumban.. Lehet hogy azért halt ki.. Vagy nem tudom, de a platti is azóta van meg, azt is onnan hoztam, ők azóta élnek. Vagy eleve már ott betegek voltak. Szóval mégegyszer nem veszek olyan halat, az biztos.
2013. ápr. 1. 10:34
 12/12 anonim ***** válasza:
nézegess valami csíkféléket pl párducsik
2013. ápr. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!