Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mitől kezdenek a növényeim...

Mitől kezdenek a növényeim levelei ilyen furcsa fekete színűek lenni? és ilyen növényi foszlásokat is látok úszkálni

Figyelt kérdés

3 napja ültettem el őket táptalajban.

[link]


[link]


2013. márc. 29. 14:53
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
de most nézem egy picit tényleg pezseg. az miért baj?
2013. márc. 29. 16:26
 12/27 anonim ***** válasza:
Az egy 4000 kelvines cső,(nem ismerem) sárgás fénye van, ha ez mellé teszel még kettő ilyet vagy 6000-6500k daylight akkor lenne közepes világításod, ha egyet akkor gyenge.
2013. márc. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 YourDestiny ***** válasza:
Ha pezseg, akkor meszes. Az nem jó. A fénycső se a legjobb választás, valamint a 18 Watt olyan, mintha nem is lenne. Alacsony fényigényű növényeknek is 40 Watt a minimum, ennyi fény alatt semmilyen növényed nem marad meg hosszú távon.
2013. márc. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje: de most nézem egy picit tényleg pezseg. az miért baj?"

Annyiból baj hogy keményíti a vized, ha vannak benne halak akkor nekik jelent problémát [link] keresd ki a halaidat és nézd meg "NK" menyit ír felső határnak, csapvíz kb 18-20 nk

2013. márc. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
akkor majd mérek egy keménységi tesztet :) neonhalam van, 2 xifó, 3 páncélosharcsa.
2013. márc. 29. 16:47
 16/27 A kérdező kommentje:
de, ha a közeljövőben nem lesz pénzem normális világítást csinélni akkor megcsinálom sügeresre. :/ kár, mert beakartam zöldíteni az egészet.
2013. márc. 29. 16:48
 17/27 anonim ***** válasza:
Ez gyakorlatban annyit tesz hogy laci barátomnál a 12 nk ra beállítottuk a vizet felnyomta szépen lassan 20-főlé (közbe lágyulni kellett volna a víznek az akváriumban) és szépen lassan hullottak a törpe gurámik, azt tanácsoltam neki vágja az eladó fejéhez és terítéssé meg az elhullott halakat. ( az jelentett némi problémát hogy ezt ő komolyan is vette)
2013. márc. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


akkor majd mérek egy keménységi tesztet :) neonhalam van, 2 xifó, 3 páncélosharcsa."


ki kell szedni első lépésben az összeset sajna leírtam miért, utána keménység teszt

2013. márc. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
neon: 15nk, páncélos 20nk, a xipho 20nk-ig van, a neon a gyenge láncszem, de azokat a köveket szedd ki.
2013. márc. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
kitudnám anélkül szedni, hogy lekéne engednem a vizet?... mert tudod 3 vagy 4 napja töltöttem fel újra az egészet, kövek átmosva, minden meglett takarítva.. akvárium átmosva ecettel.. nem akarom most megint leengedni az egészet.. :/
2013. márc. 29. 17:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!