Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 45 literes aksiba ez megfelelő...

45 literes aksiba ez megfelelő? 50*30*30as aksim van, ebbe tervezek Fekete tetrákat, és Törpe szívóharcsákat tenni. Tetrából 7db-ot, törpéből 5db-ot gondoltam. Nem lesz ez sok?

Figyelt kérdés

2013. márc. 24. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Tetra nem jó.


A szívóharcsa jó. Inkább pakolj mellé nano halakat. Mondjuk 8at.


[link]

2013. márc. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt úgy ahogy van el is felejtheted.

A tetra még az "átlag" pontylazacok közt is egy nagy testű, robosztus testfelépítésű faj. Nem véletlenül hívják tetrának, az ilyen típusú halak nagyon aktívak.

Egyáltalán nem 45 literbe valók! Inkább 145 literbe!

Igazából pontylazacok közt még kisebb testűen közt se nagyon tudok olyat, aminek jó lenne 45 liter.

Pl amandalazac, vagy zöldneon, ilyesmi méretű testfelépítésű, habitusú halak között kéne válogatni.

Vagy egy csapat valamilyen törperazbóra.

Csak azok közt sok van, aminek lágyítani kell a vizet.

2013. márc. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2013. márc. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A díszhal. hu-n én is olvastam, hogy tetrának 120 a minimum, csak nem teljesen értettem, miért... ezért gondoltam, hogy inkább megkérdezek tapasztaltabb akvaristákat, mi a véleményük róla. Még egyszer köszönöm, akkor a tetrának annyi :(...
2013. márc. 24. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!