Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A gömbmoha megél-e sima...

A gömbmoha megél-e sima csapvizben, halak és talaj nélkül, vagy kell nekik valamilyen táplálék is?

Figyelt kérdés
És mi a tápláléka?

2013. márc. 31. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Növénytáp, és fény kell neki.

Egyikből sem kell túl sok.

2013. márc. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

és akkor sima csapviz?

vagy a klór árthat?

2013. márc. 31. 20:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Az akvarisztikában minden esetben kivétel nélkül klórmentes vizet jelent a sima csapvíz.

Bármire használod a vizet, 1 napig pihentetni kell, hogy kimenjen belőle a klór.

2013. márc. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és ha nem teszem akváriumba,csak egy tálba?
2013. márc. 31. 21:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Egy sima gömbakváriumban, kis talajjal vagy anélkül, illetve szűrés és mindenféle elektronika nélkül tartható a gömbmoha? Vagy szűrés ehhez is kell?
2013. ápr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én.régen kipróbáltam. Volt.egy elmeletem miszerint csak fény és szén dioxid kell neki, utóbbit a legkorbol megkapja. A kisélret úgy végződött hogy kiderült víz is kell neki. Mivel ezt rnemvettem.figyelembe megszáradt s a kísérlet.nem sikerült.
2013. ápr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem tudtad,hogy a gömbmoha vizi növény?
2013. ápr. 1. 20:24
 8/8 anonim ***** válasza:
de de vízbe raktam. de aztán nem.foglalkoztam vele
2013. ápr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!