Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Házi külső szűrő elakadás?

Pendulum92 kérdése:

Házi külső szűrő elakadás?

Figyelt kérdés

Egy megszívott cső vezeti ki a vizet az akváriumból a szűrőtartályba. Tegnap este minden ok nélkül megszűnt az áramlás, nem tudom miért. Nem levegősödött be, nem mozdult el, semmi.


Miért akadhatott el?


Most újraindítottam, de félek, hogy megint leáll, mert nem vagyok otthon.



2013. ápr. 1. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Pedig a fizika az fizika!

Megszívott csöved valami úton megtört az akvárium élénél, így elállt az áramlás, a csőből kifolyt a víz, így nem maradt szívóhatás.

vagy marad a klasszikus lelevegősödött és ennyi.

2013. ápr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még ha otthon is vagy akkor is lehet gáz. Én sem fogok bejönni 3 percenként megnézni az akváriumot mer épp csónakot festek a garázs előtt. Vagy épp utánfutót hegesztek.
2013. ápr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Belevegősödni nem tudott, viszont mivel gyorsan kellett összeraknom a szűrőt, nem volt időm tenni a megszívott cső végére semmit, hogy ne szívjon be állatot, növényt sajnos. Ettől elakadhatott?
2013. ápr. 2. 10:27
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem aquael powerheaddel megy a kulso szurom,úgy árulták,hogy a powerheadnek nem kell víz alatt lennie,ezért úgy oldottam meg,hogy a tartályon kívulre kerult ,egy zárt tartályra csatlakoztatva,ami az akvárium mogott volt,nekem is állandón elengedte a nyomást,ezért teljesen átcsináltam a szurot nyitott tartályosra,aminek az utolsó rekeszében állandóan víz alatt van a pumpa,így megy 1 hónapja és még egyszer sem engedte el a nyomást.
2013. ápr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!