Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A garnélákat muszáj akváriumba...

A garnélákat muszáj akváriumban tartani?

Figyelt kérdés
Ivadékokat szeretnék venni,azokat rakhatom átlátszó jénai tálba,amibe teszet aljzatot és műnövényt?

2013. ápr. 2. 18:15
1 2
 11/17 Platypus ***** válasza:
Legalább 15 liter víztérfogat kell, hogy legyen esélyed stabilan tartani a vízminőséget. De hogy ez üvegakvárium vagy áttetsző műanyag vödör, az a garnéláknak mindegy. Csak legyen szűrésük meg minden egyéb, ami egy garnélának kell.
2013. ápr. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
jó egy szivacsszűrő,ami csak nappal megy,éjjel nem?
2013. ápr. 3. 10:59
 13/17 anonim ***** válasza:

hát menjen éjjel is.


Ha zavar a hangja, tedd a fürdőszobába, vagy konyhába, olyan helyre amit már nem hallassz annyira az ágyban.

2013. ápr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
egyébként lehet kapni ilyen elite mini szűrőt, ami pont jó ilyen kis mini akváriumba és annak semmi hangja nincs, kb 2300 Ft.
2013. ápr. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
az soknak számít?bocs,de Erdélyi vagyok és nem vagyok tisztában a forintal
2013. ápr. 4. 07:19
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát én inkább azt mondom, hogy addig ne tarts garnélát amíg nincse rendes akvárium, levegőztető, esetleg szűrő, növények és talaj ! A garnéláknak az kész kínzás lenne, az nekik olyan mintha téged bezárnának egy wc-be
2013. ápr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
aljzatnak nekik jó lenne-e kavics?
2013. ápr. 5. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!