Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 120 literes akváriumba elég...

120 literes akváriumba elég egy 1000 l/h belső szűrő?

Figyelt kérdés

Olyan szűrőt éri meg venni, ami egyben levegőzető is, vagy érdemesebb inkább külön megoldani?

Az akváriumban guppik és xiphók vannak, sok a növény.

Előre is köszi a válaszokat


2013. ápr. 3. 18:01
 1/6 _.-Akv-._ ***** válasza:
Elég, de ugye bioszűrésed is van?
2013. ápr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ő, szerintem nincs

mit javasolsz?

2013. ápr. 3. 18:27
 3/6 A kérdező kommentje:
Külső szűrőre gondolsz? Ha igen, milyet éri meg venni?
2013. ápr. 3. 18:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen külsőre gondol!

Ez a még éri dolog attól függ mennyit szánsz rá!

2013. ápr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

Ilyenekben gondolkoznék, de bármelyik mellet is döntesz, érdemes legalább 1 liter, de 2 jobb lenne, Sera Siporaxot vagy Eheim Substrat Prot vagy ilyesmi szűrőanyagot venni.

Én Atman párti vagyok, nekem egy AT3338 hibálanul működik másfél éve, ezért az Atmant ajánlanám, meg azért is, mert annak a legnagyobb a tartálya, de a linkeltek közül bármelyik jó.


Illetve itt egy extra olcsó megoldás: [link]

Ez sem egy rossz szűrő, eddig bárkinek báran ajánlottam, de egy barátomnak 6 év üzemelés után tönkrement javíhatatlanul. De 6 évre az a 13ezer forint nem sok, ha csak annyit is bír ki. Lehet hogy a többi sem bírna többet.

Én Atman AT-3336-ot vennék, de ha az túl drága, akkor a Serafil 900 is jó lehet.

2013. ápr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 YourDestiny ***** válasza:
120 literhez jó lenne egy külső szűrő. Én személy szerint a TetraTec EX700-at javaslom, szerintem nincs párja ezeknek a szűrőknek. 2 liter Siporax-al simán elviszi egy vízpumpával kiegészítve, hogy meglegyen a kellő vízmozgás. Az egyel nagyobb EX pedig egyedül is megoldja.
2013. ápr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!