Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit eszik a stendhal?

Mit eszik a stendhal?

Figyelt kérdés
mit eszik?hogyan kell etetni?csak úgy kíváncsiságból kérdezem mert alig tudok erről a halról forrást találni.
2013. ápr. 3. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Algát,alga tablettát,élő-száraz tubifexet , száraz tápokat.Nekem 3 éva van , ugyanugy etetem mint a többit semmi extra.Alga evő halak kigyó uborkájábol is csipeget.1 akvariumba csak 1 db ot szabad tartani.Akvariumi körülmények közt nem szaporodik és halálra kergeti a másikat ( tapasztalat) mindegy hogy milyen nemüek.Többi halat is szereti piszkálni pl : szumátrai diszmárnáimat.
2013. ápr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem ezt a történelmi kategóriába kellett volna tenned, mivel Marie-Henri Beyle nem hal és valami akváriumi jószág volt.


:) a spirulinát szereti.

2013. ápr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm.Még annyit hogy az uborkával mit kell tenni ami előtt odaadod neki? Kell-e egyáltalán?
2013. ápr. 3. 21:33
 4/5 anonim ***** válasza:
az uborkát meg kell hámozni, majd én úgy szoktam, hogy egy csészébe engedek kb 3cm vizet, majd az olyan 0,5cm vastaságú uborka darabokat beleteszem. aztán 1-2percre a mikróba, majd szobahőmérsékletre hűtöm, és bedobom a halaknak. kb 2óra múlva a maradékot kiveszem.
2013. ápr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Platypus ***** válasza:

Epalzeorhynchos bicolor vagy Labeo bicolor néven üsd be a gugliba, és rengeteg cikket fogsz találni. Például:


[link]

2013. ápr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!