Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha elutazunk vigyem magammal...

Szivárvány r. kérdése:

Ha elutazunk vigyem magammal a rákomat, vagy hadjam otthon, vagy adjam le valakinek?

Figyelt kérdés
Micsináljak a rákkal ha nem vagyok itthon 1-2 hétig?
2013. ápr. 7. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
add oda addig vkinek
2013. ápr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Add kölcsön addig.
2013. ápr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
milyen fatja rák, hova mész?
2013. ápr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"" milyen fatja rák, hova mész? """



Tudod olyan ollós! És a Frankfurban a Hillton ban van szobafoglalásunk Kovács néven. Majd kis repülővel elrepülünk Párizsba, ahonnan viszünk egy csomó el nem adott Eifel torony kulcstartót az afrikai gyerekeknek!



Te most komolyan erre voltál kíváncsi?

Szerintem a kérdés arra irányult hogy van e az a biológiai életforma, ami kibír két hetet kaja nélkül szárazon.

Jelentem van! Medve állatkáknak hívják őket, keress rá guglin. Minden más meghálálj ha törődnek vele. (főleg ha etetik is)

Kérdezőnek annyit hogy igen, ha tudja passzolja le valakinek. Még ha csak minden másnap kap enni még az is jobb mintha egyáltalán nem kapna.

2013. ápr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!