Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Székesfehérváron hol kapok...

Fütyicukor kérdése:

Székesfehérváron hol kapok törpe páncélosharcsát?

Figyelt kérdés

#nano #törpe páncélos
2013. ápr. 8. 22:44
 1/9 anonim válasza:
62%
Gondolom én vízben.
2013. ápr. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hülye....
2013. ápr. 8. 23:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy bármelyik állatkereskedésben van, maximum hozatnak neked.
2013. ápr. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindegyikben: pl. Atlantisz az Alba házban. Vagy van bolt a Domussal szemben is
2013. ápr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
voltam egy két helyen és azt se tudták mi az.....nekem mondtam az kell ami nem nől nagyra.csak annyi van kiirval hogy páncélos harcsa..de nem az hogy törpe.atlantisz az melyik???a pennynél??mert ott a csaj azt se tudta melyik az a harcsa nemhogy a törpe.rám akartak sózni ilyen mást ami megnöl 5-6cm re.egyszerüen nem értik hogy mit akarok.nevetségessek.
2013. ápr. 9. 16:14
 6/9 anonim ***** válasza:

Bocsi most tudtam csak újra írni.

HA még aktuális a dolog: Mindenképp azt ajánlom, menj a domussal szembeni boltba: "Lalihaloda" Csak ajánlani tudom, ott értenek is hozzá nagyon. A Zichy Liget szomszédságában van: Mátyás Király krt. 16.

2013. ápr. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Igen az Atlantiszban nem mindenki áll a helyzet magaslatán szakmailag, és igen az van a pennynél.
2013. ápr. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi is fahérváriak vagyunk és harcsamániásak.Tüzhal kereskedés vagy a Berényin a halasbolt.Itt vannak!
2013. ápr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tűzhal úgy tudom bezárt. A berényin a bolt, amelyik a temető felé van, nekem nem tetszik. Csak negatív tapasztalataim vannak. Viszont a Zichy ligetes tényleg jó.
2013. ápr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!