Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha nem számítana a pénz vagy...

Ha nem számítana a pénz vagy ingyen összerakhatnál egy akármilyen akváriumot akkor te is minél nagyobbat szeretnél?

Figyelt kérdés

Egy barátommal beszélgettünk erről és mondta, hogy összerakatna akkor egy 2ezer literes aksit.. :D hát mondom te hülye vagy:D


Én egy 112l aksit akarnék vasfával (ami már kiázott és nem fog) jávaimohával és pár növénnyel amibe 1 csapat rajhal lenne (mondjuk neon) de úgy akarnám h olyan legyen mintha nem lenne benne víz! :) láttam videókat ilyen opti white (lehet nem jól írom) üvegről és írták ha komoly benne a teknika akkor olyan mintha nem lenne benne víz, na én olyat szeretnék :D


2013. ápr. 9. 07:20
1 2
 1/13 vasutember válasza:
hát ha annyi pénzem lenne hogy még jó pár évig fent is tudnám tartani az akváriumot,akkor egy 300 literes biotóp
2013. ápr. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

én akkor sem szeretnék nagyobb akit ha megengedhetném, mert a mostani 112 literesemmel is 2-3 órát elszórakozok minden héten, hogy ki is nézzen valahogy :)


ha bármilyet összerakhatnék? ingyen? hmmm....


szerintem egy 400-500 literes (egyedi méretezésű, laposabb kivitelezésű) aranyhalas lenne :) nekem tetszenek az aranyhalak és megfelelő tartási körülmények között több tíz évig élnek velem :) sajnos azonban egy aranyhalas aki nem fér el sehol a lakásban, így ezt nem tudnám megvalósítani.


ha azt nézem, ami el is férne és minden álmom?


hát az egy 84 literes dél-kelet ázsiai fekete vizes biotope aksi :) de nem standard aki mérettel hanem 70*40 centis alapterülettel és 30 centis magassággal. lakói pedig mikro-razbórák :)


112 liter nálam a max, nagyobbat nem szeretnék kivéve az aranyhalas aksit de abba meg nem tudok annyi és olyan növényt bepakolni, amikkel hetente több órát kellene szenvednem, hogy ki is nézzenek valahogy :)

2013. ápr. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Cerberosz ***** válasza:

Hát ez jó kérdés, én nem azt tapasztaltam hogy a nagyobb aksik könnyebb karbantartani, Sőt!! Nekem a 300l sokkal több gondom van mint a 25-tel...

Ennek ellenére én is valami monumentálisat csinálnék :) Lenne egy növényes amanokkal taiwan bee!! garnikkal, sziámi algaevővel, otokkal, és pár fajta rajhallal, és lenne egy ragadozós, sokúszós csukákkal, rájákkal, arowanaval, sziámi tigrishallal, tigrummal, RTCvel, japán/nílusi sügérrel, farkashallal:) Mondjuk ez utóbbi jó párezer liter lenne :P

2013. ápr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Cerberosz ***** válasza:
2013. ápr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Cerberosz ***** válasza:
És lenne egy külön biotóp akváriumom egy ilyen gyönyörűségnek: http://www.youtube.com/watch?v=Qhu70khoCcQ
2013. ápr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én akkor is azt csinálnám, amit most tervezgetek magamban, egy szép nagy harcsás akváriumot, páncélosokkal, ancikkal, üvegharcsákkal, stb. :D
2013. ápr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 _.-Akv-._ ***** válasza:
Mivel anyu nem enged 126-nál nagyobbat, ezért ugyanúgy 126-ost, de nem ilyen méretben, hanem hosszú, vékony, alacsony, és hightech technikával. (növényes)
2013. ápr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
_.-Akv-._ : miért pont 126l? :D
2013. ápr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 YourDestiny ***** válasza:
Nem. Az enyém 315 literes lenne. Megvan a tökéletes terv és méret, csak egyszer meg kéne valósítani, azaz hely kéne neki :)
2013. ápr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 _.-Akv-._ ***** válasza:
Mert alapból anyu csak 100-at engedett, és abból 112 lett, mert mondtam neki hogy 100-as nem létezik (gyári), de az ő tudta nélkül 126-os lett.
2013. ápr. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!