Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Sziámi harcoshal? SOS

Sziámi harcoshal? SOS

Figyelt kérdés
Tenyésztésbe fogtam! Egy 10 literes akváriumba van a hím és már meg építette a habfészket.Én erre felbuzdulva betettem mellé egy üvegbe a nőstényt! Meddig legyen az üvegbe mikor vehetem ki?És meglátom majd hogy ha már ikráztak?
2013. ápr. 16. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

A válaszok között nem egy támadó jellegű lesz, 10-literben örülj hogy él a hím bettád nem kapott eddig ammónia mérgezést, most hogy benn a nőstény meglesz az is, sok kicsi hím betta szerencsés esetben, sok kicsi akváriumot jelent, és nem kőnyű felnevelni őket eladható méretűre, tehát addig sok kicsi ammóniamérgezéses akvárium kell majd.

Vidd vissza a nőstényt az üzletbe az lesz mindkettőjüknek a legjobb.

2013. ápr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
miért is? Van benne fűtés szűrés levegőztetés világítás!
2013. ápr. 17. 15:22
 3/3 anonim ***** válasza:

30 liter alatt nem tarthatsz halat, a hím egyedeket el kell különíteni,(folyamatos vérengzés lesz ha nönek a kicsik) egy 10 literes akváriumban nem lehet rendes biológiát fenntartani folyamatos mérgezésben él a hal.


"Akváriumban, terráriumban tartott gerinces állatokra vonatkozó új szabályok


2012. augusztus 1-jétől gerinces állatot tilos kör alapú kalitkában vagy gömb alakú akváriumban, gerinces állat kifejlett egyedét pedig tilos 30 liternél kisebb űrtartalmú térben tartani.

Előírás, hogy a hím sziámi harcoshalakat úgy kell tartani, hogy azok egymást, illetve tükörképüket ne láthassák."


[link]

2013. ápr. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!