Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Bettát guppival lehet együtt...

Bettát guppival lehet együtt tartani?

Figyelt kérdés
Van néhány guppim 54 literen hím bettát szeretnék melléjük bár hallottam hogy nem nagyon működik néhány tartónál..
2013. ápr. 18. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
elméletileg a nagy fátyolos halakkal nem lehet , mert motiválja a bettát hogy belekapjon :) guppik esetében a szivárványosokkal , hím guppikal nem lehet de ender guppival lehet. de pl nálam a gyakorlatban már 1 éve meg van a koronás bettám a szivárványos hím guppikal . szal nem tudom, én mertem kockáztatni és úgy tűnik bejött
2013. ápr. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A betta nem szereti a fátyolfarkú halakat, előszeretettel megtépi őket. Egy megtépkedett farkú guppinál számomra nem sok rondább dolog van. Én nem tartanám őket együtt.
2013. ápr. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
bár lehet hogy 54 literes kicsi lesz , kisebb helyen a betta lehet hogy betámadja őket , mondjuk enyém se sokkal nagyobb 84 literes kitudja , de nagyobb helyen lazán elúsznak a komotos betta mellet a guppik :)
2013. ápr. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát ja az ritka ronda szerintem is ha szegény guppi szét van csipkedve , inkább ne vegyél bele lehet nekem szerencsém volt neked nem lesz. Esetleg akkor megveheted a betta a többi hal között van és nézd az üzletbe egy darabig vizsgáld meg hogy viselkedik
2013. ápr. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 izomszörp ***** válasza:

Nem kockáztatnám meg,vetélytársnak nézheti a guppit!

Annak meg semmi értelme, hogy veszel egy betta hímet és lerendezi a guppikat :(

Vannak békésebb harcos halak is de nem biztos hogy olyat fogsz ki ami el van a guppikkal.

2013. ápr. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezen én is gondolkodtam. Inkább nem kockáztatok de majd ha nem lesznek guppijaim lehet bettát veszek. De akkor milyen halat rakhatnék be a guppik mellé?
2013. ápr. 18. 15:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Törpe páncélosharcsát rakhatsz.
2013. ápr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az én bettám rajong az almacsigáimért sőt védi is őket szifó néha csipkedi a betta amúgy sose bántja de olykor elkergeti :D
2013. ápr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én azt tudom erre mondani hogy nem tartható együtt a két faj. A Betta szétcsipkedi a Szivárványos guppi farkát, ezért nem ajánlom. Úgy ahogy a vitorláshalat sem jó összerakni guppival.
2013. ápr. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!