Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szép harcsafaj emberi áron?

Szép harcsafaj emberi áron?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem ajánlani szép harcsafajokat (páncélost, meg algázót is), ami még megfizethető árban van? Úgy értem van egy jó pár, ami tetszik, de azért 8000 ft-ot kicsit sokallok egy halért. Persze tudom, hogy van közülük, ami vadon fogott, és ezért is kerül annyiba. (Mondjuk a vadon fogott halakkal eleve van némi etikai problémám)
2013. ápr. 19. 21:19
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nos ez a dominóharcsa is igen tetszetős, és még árban is vállalható. Az az egy bosszant vele kapcsolatban, hogy azt írják róla, a kis halakat megeszi. Erről mit tudtok mondani, mekkora halakkal társítható probléma nélkül? Pontylazacok? pl neonokkal?
2013. ápr. 24. 12:05
 12/12 YourDestiny ***** válasza:
Akkora szája nem lesz, hogy pl. egy kifejlett neonhalat levadásszon. Egyébként is alul mozog, a rajhalak többsége meg ráadásul aktív. Viszont 2-3 centis halakat megint csak ne tegyél mellé, ugyanúgyt alajlakókat se raknék mellé, mert volt már rá példa, hogy a 15 centiméteres synodontisomat elüldözte, holott a dominóm max. 10 centis.
2013. ápr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!