Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tűz halat hol lehet beszerezni...

Pekkerke kérdése:

Tűz halat hol lehet beszerezni és hány literes akvárium kell neki?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy tűzhalat mien cuccok kellenek az akváriumába és hány literest kell építeni?

2013. ápr. 20. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A westendbe láttam ma a kutsera díszállatban, de nem a Pterois antennata, hanem Pterois volitans nevezetűt.


Semmit nem tudok róla. Mérgező a tüskéje.

2013. ápr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
menyibe kerül és mekkora akvárium kell
2013. ápr. 20. 22:42
 3/11 anonim ***** válasza:
tengervíz kell, és az bonyolultabb, mint gondolnád. 50-60 ezer biztos lesz, ha nem több.
2013. ápr. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
biztosan több szerintem.
2013. ápr. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A hal, az 9600 Ft volt.
2013. ápr. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A boltban szerintem ránézésre 60 literben van. Hát ott kicsi a hely. Viszont nagyon fent volt a víz tetején a hal, mintha nem lett volna elég oxigénje. Na persze lehet, hogy az nála normális, mert én nem ismerem azt a halat, csak megjegyzem, hogy furcsának tűnt.
2013. ápr. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Maga a hal úgy tüskékkel együtt volt vagy 10 centis.
2013. ápr. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100l minimum! De 150-200l be tennem a helyedbe! Amugy veszelyes volt aki egy hétre korházba került meg majdnem meghalt a szurásátol. De viszonr télleg gyönyörű hal.
2013. ápr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Láttam ott egy tengeri sünt is. Annak nem néztem az árát.


Mondjuk nem látszik rajta hogy él, mert egy csak egy szúrós golyó, ami áll egyhelyben. De biztos élt mert fel volt tapadva a falra :)

2013. ápr. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem kell neki túl nagy hely (tengeri akváriumhoz képest) hogy jól érezze magát, mert alapjáraton nem mozog sokat. Fagyasztott tengeri hallal kell etetni, néha napján egy-két édesvízi guppi is belefér. A tűréshatára nagy, nem annyira érzékeny a vízminőségre mint mondjuk a zászlóshal (persze ettől függetlenül nem lehet elhanyagolni). a korallosakvárium.hu-n van, 12.500 forintba kerül... Kicsit drága, de tényleg nagyon szép! :)
2013. máj. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!