Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Születtek kis guppijaim. Hogy...

Születtek kis guppijaim. Hogy neveljem fel őket?

Figyelt kérdés
100 literes az aki, egyszer csak észrevettem, hogy ott úszkál két picurka. Egy lándzsás vízipáfrányban bujkálnak. Nem akarom kivenni őket, 3 napja elvannak. Meg tudják enni a többieknek adott lemezes kaját? Vagy kell ivadék oknak való kaja? Ha eddig kibírták, már nem eszik meg őket? xiphok és guppik vannak mellettük.
2013. ápr. 22. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, jobb nekik valami kifejezetten ivadékkaja, mert az elég apró szemű. Ha eddig nem evődtek meg, szerintem már nem fognak. És hogy trollkodjak is egy kicsit: olvass fel nekik az Andersen összesből minden este. :)
2013. ápr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hát szerintem kérdéses hogy megeszik e őket. Ha jól elbújnak akkor nem lessz semmi baj. De ha netán kiszúrják őket főleg ha az egész raj szerintem ne fűzz sok esélyt nekik.

De remélem megmaradnak :)

2013. ápr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát igen bízzunk benne :)
2013. ápr. 23. 12:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem guppik nagyon szaporodnak.lényeg h dús legyen a növényzet ott el tudnak bujni :-)van mikor azt veszem észre h 40 db is ott bujkál
2013. ápr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Növényben nincs hiány, kész dzsungel már az aki :)
2013. ápr. 23. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!