Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Régebben születtek guppijaim...

Régebben születtek guppijaim elég sok elpusztult és 2 élte túl akik 4 hónaposak és kisebbek 1 centinél ésnem szinesek. Mitől?

Figyelt kérdés
2008. dec. 8. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert ez a normális...nekem is vannak kis guppijaim már több hónaposak és csak épp hogy kezdenek színesedni....de csak a fiuk a lányok színtelenek..ne aggódj , várj türelmesen:D
2008. dec. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kzs ***** válasza:

Egy pillanat: mitől pusztultak el a kicsik?

Megették őket, vagy a víz minősége nem volt jó?

Netán nem kaptak megfelelő minőségű és mennyiségű táplálékot? /mindezeket nem írod/


Mindenesetre javaslok nekik egy vízfrissítést, illetve kajaként a "SERA Mikropant", illetve a "TETRAMin Juniort".

2008. dec. 9. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én lehetségesnek tartom a vérfertőtést de megfogadom a tanácsaitokat köszi
2008. dec. 9. 17:48
 4/4 anonim ***** válasza:
normális hogy szintelenek ne aggodj:)) nekemis voltak és imádtam mikor kicsik születtek..a xifók között egyszer volt ,hogy két kishal a hasuknál összevolt nővé,na azon énis elcsodáklkoztam:d ők nem éltek sokáig sajna
2008. dec. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!