Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ennek az algakaparónak van...

Ennek az algakaparónak van értelme? Megvegyem? (link lenn)

Figyelt kérdés

[link]

vagy ennek:

[link]


Vagy érdemes valamilyent venni? És még lenne egy fontos kérdésem:

Sajnos valahogyan bekerült az akváriumomba pár csiga, amik most eléggé elkezdtek szaporodni? Mit tegyek?


2013. ápr. 23. 17:23
 1/6 Pendulum92 ***** válasza:

Én is vettem anno, de mostanában rájöttem, hogy egy dörzsis szivaccsal(ami nincs átitatva semmivel) sokkal jobban lejön. Ez a pengés képes összekarcolni is az üveget. Ha nem akarsz belenyúlni az akváriumba, beleszúrsz valami nyélfélét, és már is nem kell venni boltba.



Ha kifejezetten zavarnak, akkor csinálj csigacsapdát, és mindig szedj ki jó sokat, kiírtani elég nehéz őket. Amúgy milyen fajta csiga? Legtöbb még kifejezetten hasznos is, a korhadék, kajamaradék evése miatt. Nálam az a kicsi barna fekete pöttyös tányércsiga van.

2013. ápr. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a bank kártyára esküsök algakaparó ügyben.


Vannak csigaevők, helena csiga,botia, csak arra számíts hogy nem lehet több csigád, esetleg helena, persze ha nincs botia mert az megeszi a csigaevő csigát is :)

2013. ápr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Botiát csak 300 liter felett tarts!
2013. ápr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meg 75literben meg 120 literben, egy 10 centi körüli ajzat turkálónak nem kell 300-liter de van 6 centis botia is (Törpe díszcsík) ami eszi a csigát.
2013. ápr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, én az öves díszcsíkra gondoltam
2013. ápr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A bakkártyát én is kipróbálnám, ha lenne fölös :D

Na nembaj, kipróbálok egy másik műanyag lapot, hátha az is jó :)

2013. ápr. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!