Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi ennek az értelme? (Lent a...

Mi ennek az értelme? (Lent a link)

Figyelt kérdés

[link]

Nem értem... :s


2011. aug. 8. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
megszakadt...a sok sújemeléstől. mert ugye gugolsz és úgy kell kinyomni. szerintem valami elszakadt a lábában azért kell úgy járnia mint az öregek.
2011. aug. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ooookééé. : D Értem kösszi
2011. aug. 8. 14:00
 3/4 anonim ***** válasza:
jaja ma...tegnap délután szereltem a haverom bicaját órákig eltartott mire leszedtem a hátsó lánckereket. minden próbálkozásomkor minden erőm beleadtam még klánháborúról is segítettek XD és nyomtam nyomtam és amikor abbahagytam k.vára megfájdult a hátam a karom a lábam annyira nyomtam utánna még órákig fájt és a haverom röhögött h mi van nagyi fáj a hátad XD jaa bocsi ez nem ide tartozik
2011. aug. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
.Az az értelme, hogy nem fent van a link. Azért írták, hogy megtaláld. És azért tették zárójelek közé, hogy az okosabbak ne sértődjenek meg. De most mennem kell, oké? Ugye nincs baj? Puszika! Aludj jól! Te is! Oké! Én Is! Puszi! :)
2011. aug. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!