Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Halat a pincében? Van az...

Halat a pincében? Van az udvar közepén egy tiszta betonból készült pince. Ha tennék bele egy pl. fél méteres vizet akkor lehetne tartani benne halakat. Bio "tenyésztéssel" mint a hortobágyi halastavak. -trágyával etetnek.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 20:46
 1/8 pekkerke válasza:
ez engem is érdekel :D
2013. ápr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát ha feltételezzük, hogy nem ereszt, akkor lehetne, de szűrni kell az biztos!
2013. ápr. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Cerberosz ***** válasza:
Azta, ezt most így nehéz elképzelni, pár képet rakhatnál fel mert érdekel a dolog, de persze lehet benne tartani halakt, viszont ahhoz h télen ne pusztuljanak el legalább 1-1,5 m víz kell. Leginkább hidegvizi halak jöhetnek számításba. Erről a trágyával etetnekről még nem hallottam szerintem ez felejtős. Persze szűrő is kell.
2013. ápr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a trágya hülyeség, az biztos
2013. ápr. 29. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ha nem trágya akkor mivel kell etetni? egy szimpla halastavon vagy régi homokbányákba se láttam még, hogy etetnének valamivel.
2013. ápr. 29. 05:57
 6/8 A kérdező kommentje:
sőtt még víztisztító/keringető sincs egy régi homokbányába. biztos van valami növényféle ami megteszi helyettem
2013. ápr. 29. 11:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Amire a kérdező gondol az szerintem az akvapónia.

[link]


Nem értek hozzá, de szerintem a beton azért nem lenne jó, mert nagy lenne az ásvány kiválás, és nem biztos hogy bírnák a halak hosszú távon.

A természetes tavak máshogy működnek, másrészt nem betonból vannak hanem földből.

2013. máj. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Etetni haltáppal kell, de attól függ milyen halat akarsz bele, etetheted természetes táppal is, növényekkel, ha növényevők vagy rovarokkal, ha rovarevőket akarsz.
2013. máj. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!