Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szokathatnám meg a...

Hogyan szokathatnám meg a kutyával az egyedüllétet és az udvart?

Figyelt kérdés
6 hónapos bully kutyus, már túl nagy ahhoz, h a lakásban legyen. (Mellesleg olyan kupit csinál, h csoda :)) Ha kirakjuk az udvarra nyüszít, ha bent hagyjuk szétszed mindent. Vkinek van ötlete, hogyan neveljük rá, h kint legyen egyedül? (Ha elmegyünk otthonról addig ugat, míg haza nem ér vki)

2013. márc. 27. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Először nézz utána h mi az a szeparációs stressz.
2013. márc. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
anno ez volt a gond nálaunk is, vettünk mellé egy társat és azóta jól elvannak.
2013. márc. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, először azt kellene kideríteni, hogy stresszel, vagy unatkozik. De bármelyik is legyen a probléma, biztosan segít, ha alaposan le van fárasztva a kutyus. Egyébként ha bully alapvetően fázós, és embercentrikus kutya, tehát leginkább a család mellett lenne a helye.
2013. márc. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk elképzelhető hogy fázik? ...


Nekem egy intermedier meg egy bully amerikai bulldog van a szobámban.. ha a kukát felrakom az asztalra akkor nem csinálnak semmi rosszat..

2013. márc. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom mi az a szeparációs stressz... De vhogy nekem is dolgoznom kell menni, nem lehetek vele itthon mindig. (és a páromnak is) Embercentrikus, az oké, de nem bír ki 10 percet egyedül. Fázik? Amikor 18 fok volt odakint, akkor sem bírtam vele. A kérdés még mindig az, hogyan szoktassam meg vele, h bírja ki amíg haza nem érünk a munkából és ne őrjítse meg a szomszédokat. Itt nem arról van szó, h kukázik, hanem szétrágja az ajtókat és a berendezést...
2013. márc. 30. 13:39
 6/8 anonim ***** válasza:
A szeőarációs sztressz nem csak rombolásban nyilvánulhat meg. Kutyát nem úgy szoktatunk az egyedülléthez, h otthagyjuk órákra. Először percekkel kell kezdeni. Nem két nap rászoktatni, de megéri, ha cserébe van egy nyugodt kutyád.
2013. márc. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mielőtt elmentek otthonról, fáraszd le úgy, hogy élni ne legyen kedve. Ha terriert vállaltál, számítanod kellett rá, hogy fáradhatatlan, és rengeteg melód lesz vele.

Kelj korábban, sétáljatok egy nagyot, játszatok egy húzóckodósat, tanuljatok egy kicsit, aztán hagyd otthon egy marha térd csonttal, azzal el lesz egy ideig.

2013. márc. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 31. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!