Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Stendhal-halat milyen halakkal...

Stendhal-halat milyen halakkal, garnélákkal lehet tartani 200 literes aksiban?

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Garnélákkal biztos, hogy semmilyennel.

Halak közül se nagyon kéne erőltetni más aljzatlakókat.

Inkább erősebb testfelépítésű márnákkal lehetne összerakni.

2013. máj. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A labeo frenatus egy fokkal békésebb és majdnem ugyanúgy néz ki. Azt pl öves díszcsíkokkal, vagy bármilyen botiával lehet tartani. A stendhalat nem tudom sajnos, hogy mivel lehet.
2013. máj. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy se garnélákkal, se halakkal nem igazán társítható. Legalábbis nekem ezt mondták az állatkereskedésben, meg azt is, hogy területvédők és elég agresszív a többi hallal.
2013. máj. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 200 literes akváriumban van egy. többségében lazacokkal, és garnélák is vannak. Nem bántja egyiket se. Sepregető,meg amano garnéláim vannak. Rájuk se bagózik. Mondjuk nálam nagyon sok növény van, meg gyökerek is. Ha van megfelelő búvóhely neki, ahol esetleg ki tud alakítani magának egy kisebb territóriumot, akkor nincs gond. Csak a saját fajtájával agresszív. Persze néha, etetésnél kicsit megkerget egy két halat, de sérülések és egyéb komplikációk nélkül. De persze lehetnek kivételek.
2013. máj. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 YourDestiny ***** válasza:
Garnélával nem. A frenatust sem.
2013. máj. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!