Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Áramszünet után az akasztós...

Áramszünet után az akasztós szűrő motorja nem fog leégni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem Fan plus 1-es belső szűrőm van. Lényegében az áramszünet olyan, mintha a csatlakozóból húznám ki-be. Problémát nem jelentett még. Nem tudom erre gondoltál-e. Ez a típus is akasztós.
2013. máj. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De a tied az akváriumban van az enyém pedig egy sun sun hbl-501-es akasztós az akvárium szélén. Indítás előtt fel kell tölteni vízzel, miután leáll a csőben lévő víz kirántja a tartályban lévőt ahogyan visszafolyik az akváriumba és ahogy próbálgattam nem nagyon szívja fel úgy, hogy nem töltök utána.
2013. máj. 14. 21:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem fog leégni. Elvileg semelyik szűrő nem lehet képes ilyenre.

Mindegy, hogy belső vagy akasztós vagy külső.

2013. máj. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 _.-Akv-._ ***** válasza:

De ha áram sincs akkor kifelé se tolja tovább. Meg semmi.

Mert ugye ha nincs áram nem tud túlmelegedni, leégni, mert nem is megy.

Vágod?

2013. máj. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Namost a "leég" az kb úgy néz ki, hogy zörög egy darabig, aztán elkussol. Kigyulladni nem fog, viszont lehet hogy tönkremegy, ha órákig pörög a motorja víz nélkül.
2013. máj. 15. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!