Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 3 órás áramszünet van. Meg...

3 órás áramszünet van. Meg kéne ilyednem?

Figyelt kérdés

Vettem egy elemes levegőztetőt 2 ezerért gyorsan.

Ezt a horgászok használják, és állítólag 1 elemmel 6 órán át bírja.


3 akváriumba osztottam szét, a többibe nem jutott mert nincs több csőelosztóm, de azért ez jó így, nem?

Szerintem elég jól nyomja a levegőt:

[link]



2013. máj. 21. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Elegendően.
2013. máj. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyed.. Ijedni talán.
2013. máj. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hja, az lehet :D
2013. máj. 21. 13:54
 4/8 A kérdező kommentje:

Egyébként az alsópolcos akváriumomból elkezdett kifolyni a víz lent. Marhajó a fél szobát elöntötte mire észrevettem, aztán ki kellett meregetni alulról, és öntögetni felülre.


Nem értem mi a hibája. Valahogy lejjebb megy a vízszint ha nem nyomja fel a pumpa, pedig elvileg nem kéne neki. Valamelyik cső nem okés, szép lassan ereszti le a vizet. Pedig azt hittem jól csináltam meg :/

2013. máj. 21. 14:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon lent lehet a lyuk a felsőn.

Elvileg ami onnan ki tud folyni, annak bele kéne férni az alsóba.

2013. máj. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A cső nem tudom, hogy tudja leereszteni.

A befolyó rész gondolom fent van, ha csökken a vízszint, az szárazra kerül, tehát csak a csőben lévő víz tud lefolyni.


A beszívó csonk le tudja ereszteni, arra kell fúrni egy lyukat, a vízfelszín alatt.


Úgy csak a lyukig tudja leereszteni a vizet, annyinak bele kéne férni az alsóba.

Utána ha eléri a lyukat, belevegősödik, és elvileg megszűnik a vákum, ás nem ereszti tovább.

2013. máj. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elvileg igen, én is úgy gondoltam, de valahogy lejjebb ment a vízszint, mint ahol lenni szokott. Lehet hogy van egy toldás a csövön az a baj, és ott egy minimális eresztése van gondolom, mert mást nem tudok elképzelni
2013. máj. 21. 19:39
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindegy most már van áram. Majd valamikor leeresztem félig aztán megnézem, hogy mi a baj vele.
2013. máj. 21. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!