Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy tetszik a 100 literes...

Simon Márk1999 kérdése:

Hogy tetszik a 100 literes akváriumom?

Figyelt kérdés

2013. máj. 21. 19:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szép lenne ha a középső torony nem lenne ott.
2013. máj. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Norbig ***** válasza:
Pendulum92 szép az akvád :)
2013. máj. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be. :(
2013. máj. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én ennél is mint sok másiknál azt látom hogy jó ez a rovat, mármint a "halak akvarisztika" az alap hibákat elkerülted messzire, egységes ajzat van, alátétet tettél az akvárium alá, fa dekor van benn. Halakat nem látok, ez is jó pont friss aksinál.


Én azt mondom ez egy teljesen jó alap, a mű izét megindokoltad, bár ezt én úgy szoktam hogy veszek ha nincs otthon egy darab járólapot,cseppét, kettétöröm, kifúrom, és alulról facsavarral rögzítem hozzá a fát, olyan szögben ahogy nekem tetszik, beásom a csempét az aljzatba, így nem kell mű izé terhelni.


Lesz még vele munkád ahogy előttem írták, szép indulás grat hozzá:)

2013. máj. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
már be volt járatva az aksi 1 hónapig járt üresen és már van benne 20 db amanda lazac csak nem látni őket
2013. máj. 22. 20:26
 16/16 YourDestiny ***** válasza:
Nekem túl egyszerű. Rossznak nem lenne rossz, de az a egyszemű küklopsz mű izé ott középen... hát eléggé elrondítja az egészet.
2013. máj. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!