Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen az akvariumom? Tetszik?...

Milyen az akvariumom? Tetszik? Bocs a rossz minosegert!

2011. szept. 27. 15:17
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem nagyon jó lett ;) :)
2011. szept. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
53%

Legalább az asztalt lepucolhattad volna.

A többit majd megkapod mástól...

2011. szept. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

Nem tetszik. A szélén az a -gondolom valami levonós bevonat nem tetszik. El "gagyisítja" az egészet. A rózsaszín háttér pedig kiábrándító. ha az akvárium nem térelválasztóként szolgál (pl. pulton két helység között) akkor szoktak a hátoldalához tenni egy azonos méretű akváriomot vagy vízivilágot ábrázoló képről, így természetesebb.

S inkább olyna hatása van, mintha az alján lenne pár "lom". Szóval a magasabb növények is kerülhetnének bele, ezáltal kitöltenék a fenti rész nagy ürességét.

2011. szept. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
*képről helyett képet. Tehát ami értelmes hátteret ad neki. Nem rózsaszínt.
2011. szept. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
0%

LÁtom mindent igyekeztél beletenni, amit otthon találtál...


Nekem is van akváriumom, az alja pici piros, speciális akváriumba való kövekkel van kirakva, nagyon szép. A növényeknek is ideális. Több fajta növényem van, teljesen a víz felszínéig érőtől az egész piciig. Van algaevő halam, ez nagyn hasznos is. Nekem a közepén elsüllyedt hajó van, de oldalt van a halaknak -speciális anyagból- korhadt fatörzs, és azt nagyon szeretik, azon is átúszkálgatnak.

Elhiszem, hogy igyekeztél olcsón kihozni, de egy kisállat kereskedésben, ahol foglalkoznak akváriumokkal is, biztos találsz modern(ebb) dolgokat.

2011. szept. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
46%
Undorító...
2011. szept. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

Nincs akváriumom, csak laikus vagyok, aki szereti nézegetni őket.


De ez valahogy nem jó. Felül olyan "üres" alul pedig nagy romhalmaz. Túl sok minden van. A kevesebb több elv itt is érvényesülne.

Nem ártana bele némi olyan növény, amely "hosszabb", ha érted mire gondolok. Magyarán kitölti az ürességet.

Ilyesmikre gondolok:

[link]


Na, de majd a szakértők megmondják. :)

2011. szept. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

Azért ez nem undorító. A rózsaszín cucc szerintem a fal.

Nekem az alján homokszínű lyukas kövek voltak vegyesen fekete kövekkel és csigaházakkal, kagylókkal. Volt benne pár élőnek ható műnövény, meg egy nagy lyukas fal, amin átúszhattak a halak. Véleményem szerint azért nem kell telezsúfolni berendezéssel az akváriumot. Az egyszerűbb néha szebb.

2011. szept. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

Amit ránézésre:

1. kevés a növény

2. a talaj legyen egyféle

3. valami fedőt kellene szerválni

4. az a külső szegélynek csúfolt valami, elég ronda

5. vitorlásnak baromi kicsi

2011. szept. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
szerintem szép csak egy háttér kéne bele meg egy nagyobb növény ami pár száz forint és nekem személy szerint tetszene benne egy csapat neonhal
2011. szept. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!