Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi baja lehet a mickey mouse...

Mi baja lehet a mickey mouse plattimnak?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem észre hogy csak a földön űl, nem is evett és nagyon gyorsan veszi a levegőt és gyorsan mozog a kopoltyúja. 6an vannak egyiknek sincs baja csak ennek. Ez egy hím, és észrevettem, hogy a másik fiú platti kergette, meg egy hím molli is, sőt még a közepes szifóimtól is mintha félne. Semmi külső nyom nincs rajta, nem tudom mi baja lehet. A hét elején egy algaevő is elpusztult, de azon sem volt semmi jel ami betegségre utal.Minden halam eszik és vígan úszkál, mégis néha vakaroznak. Nem tudom mi lehet velük? Valaki esetleg tud segíteni?
2009. okt. 4. 10:23
 1/2 Salx Narval ***** válasza:
Hát ennyiből elég nehéz következtetni,bármire is.Csinálj 30%- os vízcserét,vigyázz a hőfokra és a klórra.A talajról is szívd fel az ázalékot.Két nap múlva ismételd meg.Van lehetősége elbújni?Ha nincs tegyél be több növényt, vagy bújót.Ha nem szűnnek a tünetek és még mindig semmit nem látsz rajta,Aquafuránt tegyél a vízbe 2-napra.A kezelés alatt szellőztess és vedd ki a szénszűrőt ha van.A szivacsszűrő működjön.
2009. okt. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De komoly neve van. :D Mickey Mouse Platti.. :D Na ilyenről most hallok először. :D
2009. okt. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!