Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Plattimnak és sziáminak...

Plattimnak és sziáminak (nőstény) csak tápot lehet adni? És egybe lehet rakni őket?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 22:28
 1/2 Salx Narval ***** válasza:
A táp,csak kiegészítő legyen.Minden halnak szüksége van változatos élő, vagy fagyasztott az-az nyers táplálékra.A betta kedvence a szúnyoglárva ( fagyasztva is kapható) a platti is megeszi.Ha félsz élő eleséget adni, akkor sok fajta jó minőségű fagyasztott eleség közül válogathatsz.Heti 2-3 alkalomnál, ne adj több szárított kaját.Garancia semmire sincs a bettáknál, de nem valószínű, hogy bántaná a plattit, ami azt illeti, nem is igen bírna vele,főleg egy hímmel.
2010. máj. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ugyanazt tudom mondani mint az elöttem szóló, bár a tubit jobban szeretik.:)

Viszont a bettával vigyázni kell, mivel ha import hal, akkor biztos vagyok benne hogy életében nem látott még élő csemegét, így nem szabad neki sokat adni, mert bélgyulladást is kaphat tőle.. és elpusztul.

Én 100%-ot tudok mondani hogy nem bántják majd egymást, én évekig tartottam együtt őket.

2010. máj. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!