Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ti ezt hogy csináljátok?

Zolka99 kérdése:

Ti ezt hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Ti hogy szeditek szét a külsőszűrőt, hogy ne legyen minden csupa víz? Hiába húzom ki a szűrőt a csövekben úgyis marad víz és össze vissza megy. Valamint a csövekből hogy lehet kiszedni a retket? Most szedtem szét a szűrőt először (Aqua Nova NCF 600) és minden csupa víz lett meg az aksi vízébe is ment a csövek koszaiból.
2013. máj. 23. 18:41
 1/6 Norbig ***** válasza:
Nekem egy TetraTech IN 600-van.Ennél úgy van hogy a 2 cső egy műanyag tokba fut és azt ki lehet venni a szűrőből és vannak rajta csapok is amit el zárok és biztos hogy nem csöpög.De ahogy látom neked is ugyan úgy szét lehet szedni.Én úgy csinálom hogy elzárok mindent és még az alá rakok egy vödröt.A csőre én is kíváncsi vagyok.
2013. máj. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi akkor a szűrő már megvan de a csöveket még mindig nem lehet leszedni xD
2013. máj. 23. 19:00
 3/6 Norbig ***** válasza:
Ezen nincs külön elzárócsap? [link] Mint ezen? [link]
2013. máj. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Norbig ***** válasza:
Bocsánat!Először elírtam!Most tűnt fel.EX 600-am van.
2013. máj. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 YourDestiny ***** válasza:
A Tetrának van egy nagyon ötletes megoldása, a tömlő adapter. A csapokkal együtt leválasztható a két cső a szűrőfejről. El sem kell zárni a csapokat, ugyanis a tömlő adapter nyitott pozícióban eleve elzárja a víz útját. Ahogy látom, az AquaNova ugyanezt a megoldást alkalmazza. A csapok nem elzárhatók, ezért ne azokat piszkáld, meg ne is a csövet szedd le. A két csap közötti fület felnyitod, és leválasztod a teljes részt a csapokkal.
2013. máj. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem alapból egy vödörbe van a külső szűrőm, a biztonság kedvéért beletettem, és úgy megy.


De van a csövek végén (ahol csatlakozik a tartályhoz) két kis csap, azokat elzásom. Akkor már nem folyik ki a csőből a víz. Ha neked nincs ott csap, az mondjuk szívás. Nemtudom mert nekem atman külsőm van.


Aztán kiviszem vödröstül a fürdőszobába, bedobobom a mosdóba az egészet és ott nyitom ki. Ott már folyhat, nem probléma :)

2013. máj. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!