Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nagyon megtetszett ez az...

Nagyon megtetszett ez az akvárium, szerintetek az a rész amiben vannak a halak az hány liter lehet?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik ez a megoldás, ahogyan ez meg van oldva. https://www.youtube.com/watch?v=Z2hnbhsb2Ao
2013. máj. 26. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Ahogy láthatod, ez egy paludárium, nem egyszerű megcsinálni, de valóban egy különleges élettér.

Gyakorlatilag egy vízparti élettér imitálása, sokféle élőhelyet ki lehet alakítani.

Lehet fentre tenni pl nyílméregbékát (nyilván ilyenkor zárt paludárium kell) de lehet csak halakat beletenni, fentre meg sok mocsári növényt, esőztetőt, amiből folyamatosan csobog a víz....

A partot is lehet "mélybbre" csinálni, és gébeket belerakni, amik így ki tudnak mászni a partra.



A linkelt palu halas része közel 400 liter.

Oda van írna, 300 gallon. Az 1140 liter.

És kb az 1/3-a a halas rész.

2013. máj. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :) Mondjuk nem számítottam arra, hogy ez ilyen nagy.
2013. máj. 26. 17:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Befelé nagy, (meg mondjuk mindenfelé, de befelé "mélységben " nagyobb egy átlag akinál) mert a partot teraszosra kell csinálni a növények miatt.

Amúgy igen, a paluk általában nagyobb nappalik díszei, ahova bőven lehet pakolni.

Kisebben is meg lehet csinálni, egy 200-ast is megragasztathatsz megfelelő arányban, csak akkor nyilván kisebben kell gondolkozni.

Fentre anubiasok, kis előtéri mocsári növények, lentre meg 1 betta, vagy 10-15 nanohal.

2013. máj. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi lehet megpróbálom! :) igaz nekem egy 120as akvárium lenne alapnak.
2013. máj. 26. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!