Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mivel szedjem ki a sok kakit...

Mivel szedjem ki a sok kakit az akváriumbol és ez egésséges egyáltalán?

Figyelt kérdés

4 nappal ezelött szombat reggel vettem egy 40l akváriumot és bele kavicsokat 2 igazit és 1 műnövényt, és van benne 3 pici aranyhal az egyik teleszkopos szemű, egyébként fogok még bele venni homokat meg sok pici kavicsot hogy a növényeket rendesen beállitsam meg gondolom akkor a halak is jobban érzik magukat. Lenne nektek még valami + javaslatotok?


Pár kép az akváriumról.

[link]


[link]


[link]


[link]



#hal #kaki #halak #aranyhal #akva #teleszkopos aranyhal #40l akvárium #3 aranyhal
2013. máj. 21. 16:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A javaslatom hogy add el az aranyhalakat és ülj le és olvasgass még utánna a dolgoknak. Meg kérdezz! Aranyhalaknak kicsi ez az akvárium.
2013. máj. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Persze most már meg lehet találni az oldalt, mi?
2013. máj. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Pendulum92 ***** válasza:
Nekem lenne egy javaslatom: kezdd újra az egészet, és kezdd utánaolvasással.
2013. máj. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Persze tudom, ha megnönek akkor természetesen veszek nekik egy minimum 100l akváriumot de most még sztem picik ahoz és elég jól érzik magukat.

Youtube-on találtam egy embert akinek ugyan igy 40l akváriumában sokkal több hal van.. ez akkor már elég rossz nem? http://www.youtube.com/watch?v=wBZbNKHQXvA

2013. máj. 21. 17:44
 5/16 Norbig ***** válasza:

Hát ez ami a videóban van kész állat kínzás ne is haragudj.

Rengeteg olyan halat látok amik sokszor nagyobb aki-ba valók.Ezt a vidit ne vedd figyelembe.

2013. máj. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Persze ezen már én is látom hogy nagyon sok van és itt télleg allig férnek el :D de az enyémbe egyelöre boldogok.

Ugyebár szombat óta vannak meg akkor ha a mostkövetkezö szombaton csinálok egy 30% vizcserét az úgy jó?

2013. máj. 21. 18:18
 7/16 Norbig ***** válasza:
Tökéletes. :)
2013. máj. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Norbig ***** válasza:

Cápaharcsa:380L fiatal halaknak,800 Liter felnőtteknek és max ennyi L-be 4 példány

Cápamárna:300L-re 2-3 hal

Aranyhal:min 150L

Sajnos vannak tudatlan emberek és ezt nem nézik. :(

Ne vedd magadra,nem rád hanem most a vidire gondolok.

2013. máj. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
47%
Ha szombaton vetted az akváriumot és már most hal van benne az már eleve nem jó szóval...
2013. máj. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Annyira boldogok, minthogyha te be lennél zárva a fürdőszobátokba. De persze olyanba, amiben nincs vécé.
2013. máj. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!