Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akinek van JBL Cristalprofi...

Csejani kérdése:

Akinek van JBL Cristalprofi i60-i100 -ig megtudná nekem mondani hogy az ő szűrője mennyire hangos?

Figyelt kérdés
Az enyémnek van hangja és nem tudom eldönteni hogy ez gyárilag ilyen lehet vagy egy hibás terméket fogtam ki.
2013. máj. 28. 13:50
 1/5 YourDestiny ***** válasza:
Nekem nincs, de valószínűsítem, hogy a rögzítés az oka. Az üveg átveheti a regzést, ami így felerősödik. Próbálj ki valamit: tegyél egy vékonyka szivacslapot mögé, vagy bármit, ami vízálló és rugalmas, tehát felfogja a vibrációt. A mágnes úgyis tartani fogja, ha nem, legfeljebb kihagysz neki némi helyet.
2013. máj. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akvárium alá való polifom jó lehet?
2013. máj. 28. 14:35
 3/5 YourDestiny ***** válasza:
Szerintem az kicsit vastag lesz, nem? Préselt perlonvatta lapod nincs? Vagy esetleg valami hálót próbálj ki. Polifoamból szerinem extra vékonyat kéne tenni, hogy a mágnes megfelelően fogjon, még akkor is, ha kivágod azt a részt. Vagy esetleg ilyen szivacsos fehér izé, amit úszópadló alá raknak? Az is jó vékony. Vagy mondjuk vágj le két gumicsíkot valamiből, ha van, és tedd a két széle mögé függőlegesen. Csak ebben az esetben a halad be ne szoruljon mögé.
2013. máj. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na kipróbáltam a polifom-ot tart. :D Ez volt kéznél hirtelen mondom csak kipróbálom. Halkabb lett az biztos de hangja még mindig van. Lehet ez az alapzaja mert volt egy Eheim 2010-es belsőm is és annak semmi hangja nem volt soha.
2013. máj. 28. 15:57
 5/5 YourDestiny ***** válasza:
Csakhogy az Eheim tappancsos. Ha új, nincs repedés a tengelyen és rotoron, akkor szerintem vagy van némi alap zaja, vagy levegős. Meg kéne billegtetni fejjel lefelé. Vagy húzd ki a konnektorból vagy 3-4x egymás után, majd gyorsan vissza be. Én ilyet szoktam csinálni az Aquacornernél, ha levegős. Nincs helyem forgatni, viszont így a valahol megrekedt levegő nagy része kijön.
2013. máj. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!