Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Most mit csináljak ezzel az...

Most mit csináljak ezzel az akváriummal?

Figyelt kérdés

Üdv. Egy sarokakváriumról van szó, 170 liter körüli. Folyt egy kis részen, kb. 2-3 centis részről van szó, az oldalán. Megragasztottam fbs ragasztóval, igaz, nem lett a legszebb, de nagyon alapos voltam. Végigragasztottam az egész vonalán. Mégis ha teljesen feltöltöm gyöngyödzik a víz rajta, és 1-2 csepp lefolyik. Most körülbelül 50 liter víz van benne, de így nem folyik, pedig még érinti a gázos részt.


Most mit csináljak vele? Hogy ragasszam meg rendesen, amikor így is elég precíz voltam?



2013. máj. 28. 19:36
 1/10 bamboochatheone ***** válasza:
Én belülről ragasztanám meg.
2013. máj. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kívül-belül ragasztottam, vastagon :(
2013. máj. 28. 19:50
 3/10 Pusisz ***** válasza:
Belülről próbáld meg, de ha csak egy picit is vizes vagy párás, nem tapad rá az FBS se.
2013. máj. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csakis belülről, hát nyomd végig jó vastagon, ujjaddal kend el, mást nem nagyon tudsz csinálni. Persze biztos hogy nem lesz valami túl szép, viszont nem fog ereszteni.
2013. máj. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 csejani ***** válasza:
Belülre a sérült részre vágass egy üveglapot és azt ragaszd rá fbsel nekem ez a tippem! :D
2013. máj. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Pendulum92 ***** válasza:
Az FBS jó ragasztó, de tényleg ha a legkisebb pára megy alá, nem fogja meg. Meg hát meg kell várni az 5mm/24 óra száradási időt, ha igazán tartósra akarod.
2013. máj. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Igen egy kisdarab megcsiszolt üveglapot ragassz a sérült részhez.


pár 100 forintos megoldás

2013. máj. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy pont a két üveglap illesztésénél ereszt. Ami kb 110 fokos. Tehát hiába rakok oda üveglapot :( Most egyébként nem folyik, így hogy félig sincs feltöltve...
2013. máj. 29. 12:50
 9/10 Pendulum92 ***** válasza:
Hát, ha nem tudod kijavítani, én szétvágnám az a két üveglapot, és előröl kezdve ragasztanám össze az egész hosszon.
2013. máj. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagy csinálj egy paludáriumot, oda 50 liter víz is elég.
2013. máj. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!