Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Növényes akvárium?

Növényes akvárium?

Figyelt kérdés
50 literes növényes akit szeretnék garnélákkal,esetleg 2-3 kissebb hallal.minyen világittás,szürő kellene hozzá.esetleg a szürőbe mit kellene még venni.

2013. máj. 30. 10:49
 1/5 Cerberosz ***** válasza:
Nézz szét az akvakertész.hu!
2013. máj. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bamboochatheone ***** válasza:
0%
Mindenképpen külsőszűrő fog kelleni. Mondjuk Tetratec EX700 nagyon minőségi töltetekkel. Ilyen például a sera siporax. Ebből kellene vagy 2-3 liternyi.
2013. máj. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Norbig ***** válasza:
41%

TertaTec EX 600-is elég oda,fény a növényektől függ,hogy milyet raksz bele,és egy 50W-os melegítő is kell bele.

És az eredeti cuccok amik vannak benne(EX 700):szivacsok,kerámiák,aktívszén,ezek vannak benne és jók hozzá,én nem keverném.

Mellesleg meg jegyzem nem is keverem,mert nekem az van 50L-esben.És kiválóan teljesít.:)

2013. máj. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Norbig ***** válasza:
41%
Ja lefelejtettem a szűrővattát.
2013. máj. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bamboochatheone ***** válasza:
Egy igazi növényesbe nagyon jól tud jönni az EX700 pluszteljesítménye az EX600-zal szemben.
2013. máj. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!