Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért ugrálnak a halak?

Miért ugrálnak a halak?

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 23:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
69%
Jah,Akkor örülök hogy ilyen NAGY NAGY akvarista sintjén vagyok 1-2 kérdésnél.Akkor már tudom mért ez a név tetszett meg nekem.SZERENCSÉS vagyok,hogy ekkora akvarista igazat ad valamikor.Gondolom te meg annyira unatkozol,hogy leugatod a kérdezőket ,és a normális válaszadókat,és hülyeségeket írsz válasznak,te NAGY AKVARISTA. én 12éve tartok ékszerteknőst,de ez egyáltalán nem jelenti azt hogy értek is hozzájuk,bevallom,hogy nem igazán,és biztosan van aki jobb körülmények közt tartja őket,és nem azzaé hencegek hogy van 12 éve teknősöm,és én NAGY teknőstartó vagyok.Te attol hogy 15éve tartasz halakat,nem jelenti azt hogy annyira nagy akvarista vagy,mint akik könyveket írnak és hasonlók.Feljösz az oldalra,elolvasod a kérdést,beírz valami bődületesen nagy ba*omságot,és utána leugatd a normálisan válaszolót.Hát igen,ez egy NAGY AKVARISZTA ismertetőjegye.Gratulálok,újra haznos választ adtál a kérdezőnek.Remélem a te kérdéseidre is hasonlóan értékes válaszok érkeznek.Üdv "Szerencsés..."
2009. okt. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
54%
Jah,amúgy,a basztt nagy betűk,amikről írtál,a keresésről már egyszer leírtam a gondolataimat.Most pedig kipróbáltam a másik megamlített részt,azaz,hogy kihozza a hasonló válaszokat.Egyik sem volt az a kérdés,amelyiket nemrég megkérdezett valaki.Vagy te a "Miért ugranak ki a loknik a hajamból?" kérdésre gondoltál?
2009. okt. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Te nagy arc vagy szerencsés :),te ugatod le a másikat legjobban miközben gúnyolódsz.Azért tizenöt év alatt ragadt rám némi tapasztalat és szívesen megosztom másokkal.Az pedig,hogy tizenkét év alatt nem tanultál meg a teknősökről amit tudni kell,nem azt jelenti,hogy más ne lett volna képes rá.Elárulod mi volt az a nagy hencegés?Az,hogy leírtam mennyi ideje tartok halakat és ez idő alatt sok tapasztalatot tudtam gyűjteni és jó néhány akvarista társamnak tudtam segíteni?szó nem volt,hogy mennyire király vagyok,de mivel neked ez jött le és mindenki magából indul ki sajnállak.Az is elkerülte a becses figyelmedet,hogy nem akarok veszekedni,tini lányokkal főleg nem.Ebben mi a baromság ha megkérdezik,hogy "Miért ugrálnak a halak?" válasz nincs lábuk,hogy ugráljanak.hülye kérdésre hülye válasz.Picit magadba nézhetnél mielőtt másokat fikázol,és képzeld megsúgom,hogy nem unatkozok nehéz is lenne feleség és gyerek mellett,négy műszakos munkarendben.de majd megtudod te is ha a számlákat nem anyukádék nevükre postázzák,és a legnagyobb gondod nem az lesz,hogy melyik felsőt vedd fel a dizsibe.Nekem általában hasznos válaszok érkeznek mert fel tudok tenni egy érthető kérdést!Ne idegeskedj,mert árt az egészségednek és elvonja a figyelmedet a valóban fontos dolgokról.Remélem megnyugodtál most,hogy jól megmondtad a tutit mert tudod akvarizálás alapja is a sok sok türelem.üdv szerencsés egy szavaiddal élve NAGY NAGY akvarista.
2009. okt. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hehe.Akkor én sajnállak,egy 25-40 éves faszi,azzal vagdalódzik hogy tinilány?.Ez a magasan képzettséget mutatja.Ezt is gondolom 15 év alatt tanultad meg,hogy Mi az oltás egy fiúnak...=>Hát ha le csajozod...XD Nagy vagy.Na jó akvarisztikázást,Joda Mester.Szeva Lucky.Jah,és ügye,hülye kérdésre hülye válasz elven,Ha azt kérdezem,Meg fog halni a halam?És leírom mi a baja,te gondolom azt válaszolog,ha nem mozog,akkor már meghalt.Hát,köszönjük az eddigé érdemes hozzászólásaidat.Remélem az én esetleges kérdéseim véletlen figyelmen kívül hagyod,és nem válaszolsz.Hát nem hinném hogy annyira hasznos választol esnék el.Bár,15 éves tapasztalattal te már tudod,amit még sokan nem,főleg a kérdező nem,azaz,hogy a halaknak, NINCSEN LÁBA.Mi hülyék(A kérdező és én,és akinek eddig nem tűt volna még fel)Azthiszem még bújom egy kicsit a biosz tankönyvet,Hisz nem tudtam,ha lóg valami a lábam közt,akkor tinilány vagyok,és azt sem tudtam hogy a halaknak lábuk sincsen...
2009. okt. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Harmadszor írom le "nem akarok veszekedni" mi nem érthető benne?azon kívül,hogy szét offoljuk az oldalt!Ha tudnám ki vagy nem is segítenék,de mivel ez egy anonim oldal előfordulhat,hogy az én válaszom segít,vagy másé tök mindegy a lényeg,hogy megoldódjon a probléma.Az meg nem tudom miért veri ki a biztosítékot ha valaki leírja mióta hódol e szenvedélynek,komolyan más fórumokon fel sem merül az ilyen,mondjuk nagyobb is a színvonal mint itt és ha valami probléma van akkor normálisan leírják mi az!És felcsaphatod a biosz könyvedet mert a tanulás sosem ártott meg senkinek :P.Még annyi,hogy a kérdező dönti el melyik válasz hasznos neki és melyik nem.DE mivel nem aktivizálta magát biztos vagyok benne,hogy nem is érdekli.Nem nektek a dolgotok,hogy rendreutasítsatok bárkit ebben vagy másik témakörben.Ez volt az utolsó h.sz. em ehhez a témához részemről ennyi!
2009. okt. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
52%
Atya úr isten.Most komolya.Gondold már végig.Majd a kérdező eldönti ki válasza volt a hasznos?Hát,nyilván való,hogy a te leugatásod,meg hogy nincs lába.Ez a hasznos...Nem akarsz veszekedni,de azért nyomod a showdert.Ez a duma annyit tesz,hogy ha látsz 2 embert verekedni,mondod nekik ne verekedjetek,és utána mondod,hogy jó most már ütheted,hogy ha kimegy a rendőr te azt mondhatsd neki,Te rászóltál,h ne verekedjen...Ez az a bizonyos álszentség,ügye-ügye?És ne félts,tanulok.Nem akarom hogy olyan legyek,mint egy két ember ezen az oldalon(akinek nem inge,ne vegye magára,pontosabban ez egy embernek szól...)A színvonalat,meg meg se említsd.Nem véletlen alacsony a színvonal az olyan hozzászólásokkal hogy "A halnak nincs lába,tehát nem ugrik."Amúgy ha annyira alacsony,miért látogatod az oldalt?Kitalálom mit válaszolnál;"Te nekem ne mond meg,te kis tini kiscsaj,hogy milyen oldalakat nézzek."Majd innentől a kérdésemhez odaírom hogy Lucky,hogy tudd hogy hova nem kell írnod.Amúgy meg,lehet hogy a kérdező nem lesz*rja hogy mien válasz jött,csupán elfoglalt,dolgozik,nincs ideje,vagy elutazott.Nem mindenki csünghet minden nap a gépen.Akkor örülök hogy innentöl lezártuk a vitát.Üdv Lucky.
2009. okt. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Rendben van.De itt ennél a kérdésednél http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__3.. nem volt gondod a anti hozzáértésemmel,alacsony színvonalammal igaz?Már megint a kérdező helyett döntesz,pedig az sem világos milyen halakról beszél,honnan ugrálnak(akvárium,tó,folyó)?Mert egyáltalán nem mindegy.kis szövegértést tanulhatnál ezért leírom utoljára.Magával a kérdéssel van bajom mert 0 információ nem derül ki mit akar,és ezért van a humoros (irónikus)oldaláról megválaszolva.És ismételten felhívnám becses figyelmed NE AKARD te megmondani másnak(jelen esetben nekem),hogy válaszolhatok e valamelyik kérdésre vagy egyáltalán ide az oldalra feljöhetek e.ha valami nem tetszik van egy piros kezecske megnyomod és kész.Ha normális kérdést tesznek fel arra lehet normális választ is adni.Tényleg ennyi írjál valamit mert úgysem bírod ki és tényleg vége!Üdv
2009. okt. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Valóban nem bírom ki.Mert miért is kéne kibírnom,te is azt írtad hogy te befejezted.Ja,ott még jó volt a válasz,és nem bunkózás,nem csak azt kerested mibe köthetsz bele.Most viszont azt teszed.Megyek,tanulok egy kis szövegértést,és megtudakolom mi az az Irónia,és hogy is működik az,mert ezek szerint nem tudom,hisz én bunkóságnak érzem.Nem kioktatásért jött ide a kérdező,hanem azért hogy választ kapjon.Legalább tőlem megkapta,a szerintem hasznos választ.Tőled viszont egy bagy baromságot kapott.Meg egy hasznos biológiai felvilágosítást,miszerint a halnak nincs lába.Megkérdeztem a Biosztanáromat,és azt mondta,hogy nem tudja biztosra,hogy van e,vagy nincs lába a halnak,de ha ezt a mester mondta...Akkor biztos így van.Köszönjük a hasznos segítségeket.És ha valahol meglátod hogy én kérdezek,nem kell válaszolnod.Meg leszek bunkózás,és kioktatás nélkül is.Üdv Lucky.
2009. okt. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy csak feljön levegőt venni. Szerintem nem fejtetted ki eléggé ezt a kérdést, mert ha nagyon magasra ugranak akkor az amit mindenki mond rossz vízminőség ....
2009. okt. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!