Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi történik, ha ezt csinálom?...

Mi történik, ha ezt csinálom? Többi lent.

Figyelt kérdés

Visszavinnék az állatkereskedésbe pár halat, kerekítek kicsit: 5db neonhal, 2 botia, 4 platti, 4 szifó.

Ezeket ha beveszik, mit adnak érte, pénzt vagy levásárolhatom? Egyáltalán beveszik?



2013. jún. 5. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Próbáld ki.

Valószínűleg elküldenek, nem szoktak bevenni halat.

Ha nagy mázlid van, és rá tudod beszélni őket hogy bevegyék, akkor adnak helyette növényt, vagy kaját, vagy valamit. Pénzt vissza, szinte biztos, hogy nem adnak.

2013. jún. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem "hibás" halak, csak elszaporodtak.
2013. jún. 5. 18:27
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyébként akkor mit csináljak velük? Volt olyan eladó is, aki azt monda, húzzam le őket a wc-n. Normális???? Elajándékozni nem tudom.
2013. jún. 5. 18:33
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem hibás, de nem ellenőrzött helyről jön, ráadásul egy bolt arról szól, hogy eladja a halakat, nem arról, hogy vegye.

Megvannak a beszállítók, van velük rendes szerződés, nem fognak innen onnan mindenkitől bevenni halakat, ez a része teljesen normális.

Hogy mit csinálj velük, azt nem tudom, ha az elajándékozás nem jön össze. Mindenesetre a wc-n lehúzást felejtsd el, és nyugodtan le is köpheted aki ilyet javasol.

Amúgy az akvarista.hu-n lehet találni mindig embereket, aki átveszik, bár többségük teknős eledelnek viszi.

Mondjuk még az is értelmesebb (és természetesebb) halál, mint a szennyvízcsatorna.

Ha tényleg minden kötél szakad, és a többi halad veszélyezteted a víz túlterhelésével, akkor is van az eutanáziának emberségesebb módja.

2013. jún. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem akarom megölni! az is jobb, ha ingyen beveszik, sőt az lenne a legjobb!
2013. jún. 5. 18:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez attól függ menyire vagy törzsvevő, nekem példa becserélnek, beszámítanak, bármit, folyamatos %-os kedvezményem van, tehát ez bolt függő.
2013. jún. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 izomszörp ***** válasza:

Akvarista.hu-n hirdesd meg őket szerintem lesz olyan akinek kelleni fognak.

De lehet hogy szerencséd lesz valamelyik boltban is.

Ne is bántsd őket,az a pali meg nem normális aki ezt mondta hogy húzd le a halaidat!

2013. jún. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
először megpróbálom boltokba beadni, ha ez nem sikerül, akkor meghirdetem. Nyíregyházi vagyok.
2013. jún. 5. 18:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha törzs vevő vagy, onnan viszed a haltápot, növénytáp stb akkor ha rugalmas a boltos nem csinál belőle problémát beveszi, pénzt nem hiszem hogy kapsz, oda sok minden kell, és pédla egy 500ft-os hal közvetlen termelőtől 100-200ft arra jönnek az ár rések, plusz induló 10-20 darabos állományt kell beadni amiért pénzt se kapsz, de ez boltonként változik úgyhogy ...... hosszú.
2013. jún. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is beveszik a boltban. De régen mikor még nem voltam jóban a boltossal, akkor pl feladtam egy hirdetést expresszen és jött egy pár, elvitte az összes halat amit el akartam adni. Nekik jó volt, olcsóbb mintha boltban vették volna meg.
2013. jún. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!