Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 54 literes akváriumba 1...

54 literes akváriumba 1 vitorláshal,1 guppi,2 black molly,2 xifo,2 rózsás díszmárna sok?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam egy akváriumot már fél éve vannak benne ezek a halak,de én félek hogy nem kicsi nekik az akvárium?

2013. jún. 8. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, eléggé sok... Ha a vitit és a két mollyt elpasszolod valakinek, a rózsásakat is odaadod, vagy visszaviszed a kereskedésbe, veszel még legalább 2 guppit, akkor lehet hogy jó lesz. Szűrő remélem van benne...
2013. jún. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szűrő és
2013. jún. 8. 10:39
 3/8 A kérdező kommentje:
* Szűrő fűtő és levegőztető is van benne, de nem biztos hogy olyan hamar el tudom passzolni őket :S A hozzánk legközelebbi állatkereskedésbe nem veszik vissza. Talán a vitorláshal oda tudnám valakinek adni ha még megvan az akváriuma. A vitorláshal nélkül is sok lesz a hal?
2013. jún. 8. 10:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Soknak nem sok, de nagyobb helyet igényelnek a halak. A vitorlásnak min. 200l, a mollyknak kellene egy 70-80, a rózsás díszmárnáknak meg olyan 100-150.
2013. jún. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 YourDestiny ***** válasza:
A gyanúd helytálló, az akvárium kicsi. Pontosabban RETTENTŐEN KICSI. Vitorláshalat 150 liter alá nem teszünk, főleg nem egy 30 centi magas akváriumba, ahol képtelen normálisan fejlődeni. A black mollynak szintén kicsi ez a hely. Normális méretű akváriumban 10 centi felé nőne. A rózsás díszmárnáról már ne is beszéljünk... a guppi meg ott, csipkelődős és ragadozó fajok közé zárva... hát kérem szépen az összeállítás több, mint borzasztó. Ne vedd sértésnek, de te is inkább olvashattál volna, mielőtt belefogsz valamiben. Tudom, ma már az nem divat, de attól még hasznos.
2013. jún. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem volt előtte időm utána nézni csak most mert meglepetés volt Anyuéktól.
2013. jún. 8. 15:55
 7/8 YourDestiny ***** válasza:

Értem. Akkor viszont nekik illett volna.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. jún. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linkeket. :) Megbeszélem Anyuval, hogy valahova vigyük vissza és cseréljük ki guppikra remélem beleegyezik :)
2013. jún. 8. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!