Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nanohalat tudtok nekem ajánlan...

Nanohalat tudtok nekem ajánlani? Belső szűrő milyen legyen?

Figyelt kérdés

Nanohal:

Van egy 21 literes akváriumom. Eddig egy betta volt benne, de most szeretnék nanohalakat helyette. Milyet ajánlanátok, ami elvan csapvízben is? Vagy esetleg egy kicsit tudnám lágyítani, ha szükséges. Rajhalakat szeretnék. Budapesten milyen üzletet ajánlanátok, ahol nagy a választék?


Szűrő:

Most takarítottam ki az akit, mert ecsetalga is volt benne. A szűrőről nem tudtam teljesen leszedni, meg nem is legjobb márka, néha elkezd zizegni... Szeretnék venni egy másikat. Milyet ajánlotok, ami kis teljesítményű? Belső vagy akasztós? Most nincs benne szűrő, de félek, hogy beleposhad a víz. Mit tegyek? Tudnátok valami szűrőt ajánlani?


2013. jún. 8. 10:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nincsmit
2013. jún. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
21 literesbe mondjuk lehet RC, vagy Yellow garnélákat tenni egy kis akasztós szűrővel, mohákkal.
2013. jún. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 YourDestiny ***** válasza:

Attól, hogy neked nem tetszik a kapott válasz, még helytálló. 21 literbe se bettát, se nano halat nem tartunk. Garnéláknak viszont tökéletes. Szűrőből a javaslatom:


[link]

2013. jún. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!