Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyiket ajánlanátok: "Sand...

Pendulum92 kérdése:

Melyiket ajánlanátok: "Sand terra" 1-2mm vagy bazaltzúzalék 1-2mm?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy mészkő van a sóderembe, és ez keményíti és lúgosítja a vizet rendesen, meg amúgy is le akartam cserélni szebbre.


Valami olcsó aljzatot szeretnék, eddig a bazaltzúzalék jött be legjobban. Nektek mik a tapasztalataitok?


(nincsenek és nem is lesznek aljzattúró halaim)



2013. jún. 8. 15:52
 1/5 YourDestiny ***** válasza:
Többen írták itt a multkor, hogy a Sand terra festett. Nekem is gyanús volt a színe miatt, hát kiderült, hogy oka volt. Lebukott. Írnám még a márványzúzalékot, az szebb, mint a bazalt, de meszes. Szóval szerintem a bazalt lesz a legjobb, kivéve, ha harcsás vagy.
2013. jún. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 csejani ***** válasza:
Nekem sand terra van az aksimban. Amikor megvettem még nem tudtam h festett aljzat. Csak nemrég tudtam meg de nekem ettől függetlenül nincs vele eddig problémám.
2013. jún. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Homokot is rakhatsz bele. Én most kvarchomokot használok, mert az tetszik a legjobban. Ph-t nem mértem mostanában, de ha magas lenne, szerintem döglenének a garnéláim. A bazaltban sem döglöttek. Szóval szerintem jó az is. Vagy a pro soil, amit kis halak alá raktam általában.
2013. jún. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy figyelmeztettetek, semmi pénzért nem raknék festett aljzatot akváriumba, idegenkedek tőle. Akkor bazaltzúzalék lesz.
2013. jún. 8. 19:32
 5/5 _.-Akv-._ ***** válasza:
Sand Terra tényleg festett, én is lecseréltem manadora.
2013. jún. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!