Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lenne, ha 10 liter vízbe...

Mi lenne, ha 10 liter vízbe betennék egy 150 Wattos fűtőt?

Figyelt kérdés
Ha mozog körülötte a víz, akkor használható? Az a helyzet, hogy elkülönítésre, karanténozásra szorul egy halacska, és csak 150 Wattos fűtőt tudnék kölcsönözni. Nekem nincs, és elég hűvös van a szobában.

2013. jún. 8. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
hát előbb próbáld ki, nehogy leves legyen belőle.
2013. jún. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tekernék rá lazán valami szúnyoghálót, hogy ne égesse meg magát a hal. És áramlásba tenném. Amúgy ismerve ezeknek a fűtőknek a teljesítményét, és megcsinálnám.
2013. jún. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát ha az algaevő hal folyamtosan rá van kattanva a működő fűtőre, nem kéne megégetnie. Szeretik a fűtő közelségét, pedig nem hideg a vizük. Kipróbálom a tippet, de sajnos csak szobahőmérőm van az ellenőrzésre. Az hülyeséget mutatna vízbe dugva?
2013. jún. 8. 17:52
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem ugyanazt mutatna az is, mint egy akvárium hőmérő
2013. jún. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hable én nem tudom de sztem nem véletlen van külön vízi hőmérő nem hiszem hogy csak azért árulják mert drágábban lehet eladni nagy hasznot nem hozna ugyan anyi árban van mint a szobahőmérő

de ki tudja :)

2013. jún. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De hát abban is ilyen piros szál fut, ugyanaz.
2013. jún. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak az akv hőmérőt nem kell lenyomni a víz alá, mert van ólom súly az alján. Bár nálam már olyan sincs, most csak digitális.


Szerintem egy digitális lázmérő is megmutatná a frankót, bár még nem próbáltam.

2013. jún. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

azért írtam hogy "de ki tudja"

lehet hogy jó csak én kételkedek benne

am nekem is volt digitális 2500 volt kb +- 100 ft

de nem volt jó nem volt olyan jó mint a hagyományos

2013. jún. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!