Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen árban lehet ennek a...

Milyen árban lehet ennek a ragasztása?

Figyelt kérdés

A szilikonnál folyik egy picit az akváriumomból, megpróbáltam megragasztani, minden szabályt betartva, de hiába. Milyen árban csinálná meg ezt egy üveges? Csak körülbelüli összeg érdekel, mert sajnos nem mindegy az ára.

Köszönöm.



2013. jún. 10. 11:37
 1/5 Pendulum92 ***** válasza:
Ha víz van benne, nem lehet megragasztani. Le kell engedni, és próbáld kívül-belül jó vastagon szilikonnal, majd az ujaddal húzd el rajta. Várj vagy 2 napot, és utána próbáld ki. Ha nem jön be, én csak akkor adnám üvegesnek, hogy vágja szét, és ragassza össze újra.
2013. jún. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Pendulum92 ***** válasza:
Szerintem nem sokért ragasszák be, az üveg a drága, nem a ragasztó.
2013. jún. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt próbáltam én is amit leírtál első. De sajnos hiába. Volt már 1 kérdésem, abban leírom, hogy ha 50-60 liter víz van az akváriumban, akkor nem ereszt, de ha feltöltöm teljesen 170 literre, akkor igen.
2013. jún. 10. 13:39
 4/5 Pusisz ***** válasza:
Szerintem neked írtuk nemrég... Ha víz van az akiban nem tudod megragasztani. Az üveg belső oldalát teljesen szárazra kell törölni. A benne lévő víz miatt folyamatosan párás lesz és így ez nem fog menni. Engedd le a vizet, szárítsd ki és utána ragaszd meg. (ha elvinnéd üvegeshez akkor is le kellene engedni) sima FBS-sel. Sok sikert. :D
2013. jún. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De nem vizesen ragasztottam meg... 2 napig száradt leengedés után, és FBS-sel csináltam, kívül-belül az egész csíkot. És ez is 2 napig száradt...
2013. jún. 11. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!