Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » így szép az akvárium?

Besenyei Sándor kérdése:

így szép az akvárium?

Figyelt kérdés

Tudom a növény még elég gyér de szép lassan nődögélnek benne..:) és a külső szűrő is már tervbe van csak egyszerre azért sok lenne a kiadás..:)


[link]


[link]


[link]



2013. jún. 11. 06:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Tiszta giccs az egész.
2013. jún. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
30%
Nincsenek halaim..... de szerintem tök szép
2013. jún. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%
Nekem tetszik :)
2013. jún. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
18%
Szép!
2013. jún. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

szépnek szép de tényleg nagyon giccses szerinted melyik szebb ez:

[link]

vagy a tied ? egy akváriumnál arra kell törekedni hogy minél természethűbb legyen így egy kis természetet viszel az otthonodba

2013. jún. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! szándékoztam kivenni majd a "giccseket" habár az óriás algaevőm mindig a hajóba van (gondolom azért mert ott sötét van..) csak szeretném megvárni h belakják a növények mert különben nagyon kopár üres lenne az aksi és nem tudnának elbújni a halak. de ahogy belepik majd a növények kiveszem...
2013. jún. 11. 07:22
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
Nem szoktam megjegyezni magamnak ha lepontoznak ,ez egy kivételes alkalom, de ha egyszer az a kérdés, hogy "Szép-e" és leírom a véleményemet hogy "nekem tetszik", akkor ez miért nem hasznos?
2013. jún. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én nem tudom h mi alapján ítéli meg a rendszer ezt de én a pozitív és a negatí vkritikát is elffogadom... hisz ezért kérdesztem és számomra mindenkinek hasznos a válasza..:) főleg mivel kezdő akvarista vagyok....
2013. jún. 11. 08:23
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

Természetellenes, és giccses. Ebbe inkább műanyag halakat tudok elképzelni :S (bocsi)

Nekem itt kezdődik a szép akvárium:

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. jún. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Pendulum92 ***** válasza:

Ja, hogy a giccsek benne csak térbetöltő szerepűek? Menj el egy kőfejtőbe, vagy ilyen sziklakertbe követ áruló helyre, és vegyél pár andezitet vagy bazaltot, és már is kiveheted a giccseket.

De tehetsz valami fát is. Az én akváriumom jelenleg így néz ki: (bár hétvégén ki lesz cserélve az aljzat fekete bazaltra)

[link]

Nem mondom, hogy egy klasszis rendezés, csak nézd meg milyen egy átlag akvárium, ha csak természetes dolgok vannak benne.(persze a techikai dolgokon kívül)

2013. jún. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!