Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Aquael shrimp set. Szeretném...

Fütyicukor kérdése:

Aquael shrimp set. Szeretném megcsin növényesre. Mondjatok pár ötletet, növényt kezdőnek. Hal nem kell, mRájöttem hogy igazatok van:hable, b. joci, yourdestiny. Inkább szép legyen. Sokat segitettetek kössz?

Figyelt kérdés
lesz még pár hülye kérdés.pl:műnövényt tehetek bele,itthon találtam.muteré.nem mérgező?vagy elötte mit csin vele??

2013. ápr. 11. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Szárazföldi műnövényből lehet hogy még a festék is leoldódik.


Nem tudom mi tetszik neked.

Pl ez egy 10 és egy 20 literes:

[link]

[link]

Van benne jávai moha, lilaeopsis, microsorum


de tehetsz bele criptocorine-t is, létezik abból is kicsike.


Ez egy 45 literes: [link]

Ebbe pl van bacopa, riccia, anubias nana.

2013. ápr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nyugodtan nyulkálhatok benne igaz.ha épp rendezgetni akarom ugye??most bejáratos
2013. ápr. 11. 14:20
 3/6 anonim ***** válasza:
persze, bármikor
2013. ápr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 YourDestiny ***** válasza:

Szerintem 30 litertől kisebb ne legyen. Az én nano növényesem 31,5 liter, és itt-ott vannak idegesítő algagondjaim, túl kicsi, túl instabil az egész, hiába nincs benne hal. Én most is ugyanúgy mohásra csinálnám, háttérnövényekkel. Nekem anubias van mellette meg fa. Tippek helyett linkelek egy képet az enyémről, hátha ihletet ad:


[link]

2013. ápr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 YourDestiny ***** válasza:
Ja igen, műnövényt szerintem ne tegyél bele.
2013. ápr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
huu de szép
2013. ápr. 11. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!