Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A Terra pláza akvarisztikai...

Csejani kérdése:

A Terra pláza akvarisztikai szempontból mindig ilyen?

Figyelt kérdés
Hát hogy is fogalmazzak picit többet vártam mint kb 4-5 stand ahol van néhány hal. :( Vagy van más kifejezetten akvarisztikával foglalkozó ilyen rendezvény?
2013. jún. 16. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Volt valamikor egy akvarisztika börze, az jobb volt szerintem. Vetítés, előadás, dumálás is volt, de most nem tudok róla, hogy lesz e még olyan. Szerintem nem. A Petőfi csarnoknál szokott lenni kisállat és növényvásár néha, de az sem akvarisztika.
2013. jún. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De azt mondják a boltosoknak se volt sok értelme kimenni. Némelyiknek nagyon rosszul ment, egyik halasnak jól, mert ugye kevés volt a halas stand. Kevés látogató volt. Nagyon el volt dugva ott a lurdy-ban, nem volt kitáblázva. Aki célirányosan odament azt tudta, de a beszállingózó emberek közül szerintem senki észre sem vette, hogy van ott valami rendezvény.


Amikor az Eltén volt a terrapláza, az előzőn nem voltam kint, csak eggyel előtte, ott nagy volt a sorbanállás és a tömegnyomor. Itt szerencsére nem, de valóban kicsi volt a választék is. Az eltén kint szokott lenni a green aqua is. Itt most nem láttam. Kint szokott lenni néhány nagyobb vizinövény árus, itt most azt se láttam. Szóval egy picit több szokott lenni a választék, de nem sokkal.

2013. jún. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen mondta az egyik árus mert őt is kérdeztem h ez mi. :D És ő említett h legközelebb az Eltésre menjünk ki mert az jobb szokott lenni. De végül is nem panaszkodok mert amiért mentem azt sikerült vennem. Egy gyönyörű pár kakadu sügért. De én pl kifejezetten kerestem a GA-t és elszomorodtam mikor rájöttem h nincs.
2013. jún. 17. 21:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem az zavar, hogy belépőt kell fizetni. Mért nem elég nekik ha csak vásárolok? Szerintem drága volt a belépő erre a nagy semmire.
2013. jún. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A belépő ahhoz képest ami volt nem kicsit volt drága!
2013. jún. 17. 23:49
 6/6 anonim ***** válasza:
A GA már nem volt az utolsó három rendezvényen.Megkérdeztem tőlük, azt mondták nem éri meg.
2013. okt. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!