Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van az Aréna Plázában akvarisz...

Bamboochatheone kérdése:

Van az Aréna Plázában akvarisztikai bolt?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor milyen a kínálat és az árak? Megéri ott vásárolni pár növényt? Ha van ilyen bolt akkor állatot semmiképen nem akarok vásárolni mert Miskolcig lehet nem bírnák. Előre is köszönöm a válaszokat!:)

2012. dec. 28. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Van,de a kínálat elég gyér.Az árakat már meg sem néztem.
2012. dec. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jahh, már párszor összevesztem velük. Elpusztult az összes garnélájuk, de akartak eladni belőlük, olyan címszóval, hogy csak pihennek, vagy valami hasonló, már nem emlékszem pontosan. Meg persze akváriumonként minimum volt 2-3 döglött hal, algás bemutatóakváriumok, satöbbi.

Most viszont karácsony előtt benéztem, meglepően kulturált volt minden, növényből is volt választék.

Az árak viszont plázásak. Néhány növényt éppen tudsz venni, azzal komoly gond nem lehet. De jobban járnál valami kisbolttal.

2012. dec. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak ilyen kirándulás lesz aztán nem nagyon ismerem a környéket. Sajna.
2012. dec. 28. 21:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Uhh, rosszul mondtam, összekevertem az Árkáddal.

Az Aréna is drága, de ott jobban figyelnek a halakra, az egyik lánnyal egész jól elbeszélgettem az eladók közül. Növényük is van normális, van, amit ott vettem még évekkel ezelőtt. Egy Cryptocoryne wendtii, azt hiszem 500 Ft körül volt. Vagy 700, már nem emlékszem. Nagyon nagy durranásra ne számíts, de szét lehet nézni.

2012. dec. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!