Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 64 literes akváriumba milyen...

Bubuc kérdése:

64 literes akváriumba milyen (és mennyi) halat ajánlotok betelepítésre?

Figyelt kérdés

Most vásároltam egy 64 literes tartályt, egy plattival, egy black molly-val, pár garnélával, és három kuli-kuli-val. Hozzájuk szeretnék halakat venni, tudnátok segíteni? Kezdő vagyok, a kezdő akvaristák minden bújával-bajával, olyan halakat elsősorban, amiket nem tudok egy hét alatt kiírtani a vízből.


Másik kérdésem az elnne, hogy sajnos a nagy melegben felkúszott a víz hőmérséklete 30 celsiusra, milyen tippeket ajánlanátok a hűtésre? Olvastam a jeges palackot, de ez nem túl drasztikus a halaknak?


2013. jún. 22. 14:28
1 2
 11/12 Pendulum92 ***** válasza:
De egy irányadó dolgot had mondjak: inkább kevesebbet adj nekik, mert azzal kevesebbet ártasz, mint ha túletenél.
2013. jún. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Adammaister válasza:
1 válaszoló mire kifogod és hazaviszed a v keszeget addigra kinyirja sajátmagát én is igy jártam 150-180 darabbal.
2013. jún. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!