Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen fajta halak tarthatóak...

Milyen fajta halak tarthatóak egy akváriumban a guppikkal, amik nem nőnek meg nagyobbra 5-6 centiméternél?

Figyelt kérdés

Az akváriumom nagy, nem is ez a baj, hanem az, hogy szeretném kicsit változatosabbá tenni az akváriumomat, mert 4 éve csak guppit tartok.Szeretnék más halakat, de a guppiktól nem válnék meg semmi áron! :)

A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!



2013. jún. 24. 10:40
 1/8 A kérdező kommentje:
Olyan halakra gondolok, amik nem csipkedik egymást!
2013. jún. 24. 10:47
 2/8 Pendulum92 ***** válasza:
Mekkora az a nagy akvárium? Szűrés milyen?
2013. jún. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én is csak azt tudom kérdezni hogy mekkora szűrés és mekkora az aki?
2013. jún. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát én nem értek hozzá,de akitől kaptam, az nagy ember ilyen térben, ő azt mondta, hogy a belső szűrő az nagyon jó, az aksi meg olyan 50 literes.
2013. jún. 24. 17:49
 5/8 Pendulum92 ***** válasza:

5x literig én még a nano kategóriába sorolom az akváriumokat, tehát őket tudnám javasolni: [link]


Persze ha kitudod elégíteni az igényeiket.


Ami még jó lenne ebbe: betta, csigasügerek, de egyik sem ajánlott guppi mellé.

2013. jún. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%

A guppik és a neonhalak a legkényesebbek. Nagyon könnyen megbetegednek. Fertőző betegségeket terjesztenek,az összes hal elkapja és elpusztul. Ha mindenáron halat akarsz, semmiképp se drágát...

ajánlanám a:

kardhalat

[link]

szkalárokat

[link]

2013. jún. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Pendulum92 ***** válasza:
100%
Előző: a guppik és a neonok sem a legkényesebb halak közé tartoznak. Mellesleg az első hal, amit linkeltél egy xifó, második egy vitorláshal, és egyik sem jó 50 literbe.(meg a neon sem)
2013. jún. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. jún. 26. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!