Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kap levegőt ha letakarom az...

Kap levegőt ha letakarom az egész akváriumot üveglappal és nem megy a levegőztető?

Figyelt kérdés
Sziámi harcoshalam van. Mostmár jönnek a hidegebb idők és nem akarom, hogy megfázzon. Mondjuk a vezetékeknél kb fél centis hely lenne...
2009. okt. 13. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
egy darabig igen....
2009. okt. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
48%
szerintem egy ido utan megfullad
2009. okt. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha nem megy a levegőztető, egy kis idő múlva, nem jut elég oxigén a vízbe, és úgy megfullad mintha, te nem kapnál levegőt a szobába. A levegőztetőnek, és a szűrőnek folyamatosan mennie kell.

Typhoon.

2009. okt. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Akkora üveg lapot vágass rá,hogy oldalt egy pár cm-es rés megmaradjon.Akkor meg se fázik,és levegőt is kap,de ha van levegőztető,nem értem miért nem használod.Üdv Lucky
2009. okt. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem kell rá vágatni arrébb tudom tolni hogy maradjon ki pár centi hely. Köszi a válaszokat.
2009. okt. 13. 18:25
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Megvan a válasz, de azért nem tudom megállni, hogy ne jegyezzem meg, hogy ez meg milyen kérdés volt???

Mintha megkérdeznéd, hogy ha zacskót húzol a fejedre és szorosan megkötöd a nyakadnál, vajon megfulladsz-e??

Hihetetlen...

2009. okt. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na most majdnem valami csúnyát írtam, de próbálom magam szépen kifejezni...:@ Elolvastad már valaha, hogy mi van ott fent írva??? Úgy látom nem szal leírom neked: "gyakorikérdések.hu AMIT MÁSHOL NEM MERTÉL... ITT MEGKÉRDEZHETED!" Akkor véleményem szerint ez a kib*szott oldal azért van, hogy a hülye kérdéseimet is feltegyem. Ha valamit nem tudok akkor kérdezek... Ha bajod van ezzel akkor ne járj erre az oldalra. Százezer hülyébb kérdést láttam már ebbe a témában IS. Jobban tennéd ha oda irkálnál..
2009. okt. 18. 10:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Yes, Sir!
2009. okt. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyébként igazad van és ne haragudj, én voltam kissé bunkó.

Ha úgy teszed fel a kérdést, hogy MEDDIG bírja, más lett volna. :)

Most már mindegy, bocsánat.

A halad jól van? :)

2009. okt. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!