Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 300literes akvárium alá...

300literes akvárium alá hungarocell?

Figyelt kérdés
Milyen vastag hungarocell, vagy hasonló anyag kéne az akvárium és a bútor közé?

2013. jún. 25. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 250 literesem alatt van 1,5 cm vastag hungarocell azon egy réteg olyan szivacs (alátétfólia)amit a laminált padló alá tesznek.
2013. jún. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Pusisz ***** válasza:
Nekem a 320 literes alatt lábazat-szigeteléshez használt 2cm-s nikecell lap van. Ha teheted a keményebb (lépésálló) sűrűbb szerkezetűt tedd alá. Többnyire világoszöld színben van. Ha sík a szekrény, vagy állvány teteje és üresen sem billeg rajta az akid, nem lesz gond.
2013. jún. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Rakj alá polifoamot.
2013. jún. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 YourDestiny ***** válasza:
Polifoam. Ekkora akvárium alá stabil alap kell. Egy 8-12 millis polifoan lap tökéletes.
2013. jún. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 YourDestiny ***** válasza:
A stabil alapot úgy értem, hogy stabil bútor vagy vasállvány, és a bútorlap nem hajlik. Ha ez meg van, mert meg kell lennie, akkor felesleges centimétereket alá rakni. Elég egy sima polifoam.
2013. jún. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Polifoamot hol tudok venni?
2013. jún. 27. 19:22
 7/10 YourDestiny ***** válasza:
Hát... én egyszer valami boltban vettem, de meg nem mondom, milyen bolt volt. Viszont ha bemégy a Tesco-ba, és veszel egy fekvőmatracot (többnyire olyan kék meg zöld meg satöbbi, és általában 8-15 milliméter vastag), az tökéletes. Az a szivacsos, ugyanis az is polifoam.
2013. jún. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 YourDestiny ***** válasza:
Remélem, tudod, mire gondolok. Nyárra az a napozó vékony izé... nem tudom, mi lenne pontosan, de fel van tekerve. Szóval polifoam matrac :)
2013. jún. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja vágom már, valamiért nem esett le :) OSB lap lesz az állványon, mivel ez az anyag nem teljesen sík (vagyis tudjátok milyen az OSB) így lehet, hogy veszek mondjuk egy 1cm-s hungarocellt, meg arra egy polifoamot. Ez így mennyire jó?
2013. jún. 27. 20:13
 10/10 YourDestiny ***** válasza:
Gondolom azért nem olyan durva az a lap. Valamennyire sima azért, ha nem, csiszolj rajta. Nekem 7 vagy 8 millis polifoam van a 140 literes alatt. Egy picit hajlik alatta a keresztvas, de 2-3 millimétert simán kihoz egy méteren ez a vékony polifoam. Szóval nyugi, elég az hungarocell nélkül is.
2013. jún. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!